Moja rodina ma znicila, neviem ako dlho to vydrzim...

Príspevok v téme: Moja rodina ma znicila, neviem ako dlho to vydrzim...
ewicka1

moj zivot je cely uplne na hovno.uz som sem par krat pisala, ale teraz to tu dam vsetko.sype sa to na mna z kazdej strany a ja som stale slabsia a slabsia.odmalicka je to strasne.otca nemam, matka zacala chlastat ked som sa narodila, nechala ma starym rodicom.odkedy si pamatam nic ine som doma nepocula len aby som nebola ako moja mater,kym ine sa malovali, chodili von,co bolo normalne predsa,ja som nic nemohla,ani poobede ku kamaratke,len aby si ludia naaaahodou nieco nemysleli ze budem ako moja mater.ked som sa opalila babka ma drhla vo vani do krvi, len aby som nebola tmava, aby si ludia nemysleli ze moj otec bol cigan!!tmava farba na vlasy?ked som si ju dala, kazdy jeden den som to pocuvala, ze vyzeram ako strasidlo, pritom mne to pristane, mam bledsiu plet, vsetky kamaratky mi povedali, ze je velmi pekna na mne.Mam 25 a este to neskoncilo, kedykolvek pridem k babke na navstevu, stale to iste, len aby som nebola ako mater, uz 20rokov v kuse, uz mam toho dost!!babka je protivna, strasne, niekedy je dobra, ale vacsinou ryje a len co sa ohradim, nepocuva ma,zakryva si usi,provokuje, nemam sa ako branit,uz tam ani nechcem chodit,lebo idem z koze vyletiet,cim viac sa mi snazi riadit zivot tym viac sa mi hnusi, ked sa rozculim, povie, ze beriem drogy, to nie je normalne cloveku toto robit!Nepoznam ziadnu babku co je taka protiva hnusna,cim viac toto robi,tym viac mam chut robit napriek, just ist do solarka a dat si ciernociernu a ozrat sa a byt to rana prec a nech sa to dozvie nech aj praskne, uz to nevydrzim!!!ako mi moze niekto tak dosrat zivot, povedzte, zazili ste toto niekedy?? mam uzkosti, panicke ataky, normalne vo mne vypestovala socialnu fobiu z ludi, cele roky som pocula len aby ludia nepovedali, je mi na vracanie, ani sa nemam komu vyrozpravat, toto ani moje kamaratky nevedia a to je len zlomok...

lioness_01

ewicka, 30 km nie je veľa, ja denne dochádzam do školy 30 km :))

hlavne nájdi v sebe odhodlanie a urob to čo najskôr...

ewicka1

lioness mas s tymto skusenosti? prosim ta napis svoj nazor..u nas je len psychiater, psycholog je 30km odtialto:(

lioness_01

ewicka, tak si nájdi dobrého psychoterapeuta, ten ti lieky nepredpíše, lebo na to nemá kompetenciu, a navyše ti celý problém vysvetlí aj z inej stránky...

fakt ti držím palce

ewicka1

Mne je fakt luto, ze sa moja matka nevydarila, ale ja za to nemozem, nie je vzdy taka, ale tie jej poznamky ma privadzaju do zufalstva.Nechcem s nou prerusit kontakt, predsa len ma vychovala, ale ked to takto pojde dalej, tak neviem...asi skusim byt vzdy chladna, horsie je, ze potom sa mi nechce bavit a to zas provokuje ze co sedim jak cumak... je proste divna.Malo ludi s nou vychadza.Lioness skus, neboj sa, nikto sa do teba neobuje... psychiater mi da len lieky, nechcem do seba pchat bordel, mam sedatif na ukludnenie ked sa citim uplne zle...

lioness_01

ewicka, zájdi za psychiatrom...fakt... :( je to komplikovanejšie, a rada by som ti aj poradila, len sa obávam, že zas sa tu niekto do mňa obuje, lebo budem mať trošku odlišný názor ako väčšina...tak skús zájsť za odborníkom a čo najskôr...držím ti palce

lost

Pochopil som spravne ze uz s nou (babkou) nezijes?
Ak ano, tak urobil by som asi to ze by som tam nezasiel poriadne dlho, az tak, kym by babka nepochopila preco.
Ine riesenie moze byt psychicky narocne..

Napriklad: sadol by som si za stol, zavolal ju, opytal sa ze co ma za problem, pytal sa tovtedy kym by mi to nevysvetlila, (ale VZDY hladnokrvne bez emocii, to je podla mna podstatne, aby nemohla menit taktiku vo svoj prospech (najst tvoj slaby bod)), a ak by ani tak neprezradila preco to robi, tak zas odist az kym to nepochopi..

Mozno ma len nejaky blok lebo sa jej nepodarilo vychovat vlastnu dceru, tak mozno to ani nie je az tak jej vina ze je aka je, len jej to dat nejak vediet..