Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pol roka nonstop chorá - kašel, priedušky, bolesť na hrudi

Príspevok v téme: Pol roka nonstop chorá - kašel, priedušky, bolesť na hrudi
sadde

Dobrý deň,
chcela by som sa poradiť, či nemáte niekto s týmto skúsenosť... od júna som stále a opakovane chorá, pričom ustavične kašlem. Nikdy predtým som kašel nemávala. Brala som za ten čas 4 antibiotiká, týždeň po doužívaní som už bola zase chorá... kašel sa zmierni, na pár dní aj prejde, ale zase sa vráti, aj s chrapotom a pískaním v hrudi... okrem toho mám nonstop zavalený nos, niekedy ani nespím kvôli tomu... teplotu mávam občas 37,0 - 37,1, ale väčšinou nemám... tentokrát mám strašné bolesti na hrudníku, včera sa mi spustil kašel a začali tie bolesti... kašel jé fakt intenzívny a suchý ... ako sa zhlboka nadýchnem, tak ma tá trubica neskutočne bolí...keď si idem kýchnuť, tak ma ide od bolesti poraziť... v utorok som bola na kontrolnej sedimentácii (som 3 týždne po dobratí posledných atb) a bola už takmer v poriadku - výrazne klesla oproti predošlej... tak neverím, že za 4 dni by som už mala takýto zápal priedušiek zase... tak čo to môže byť?? som zúfalá z toho... fakt za 6 mesiacov som dokopy bola zdravá asi týždeň... proste stražné!!!! Poraďte prosím.

RNG

Vzacne cukry, ktore sa neznicia najma freeze dried (vymrazenim, tj susenim za mrazu) postupne pri dlhsom pouzivani (pol roka +) prebuduju bunecne steny na odolnejsie proti prieniku roznych mikrobov a to znacne zvysi imunitu celkove.
Kvalitny freeze dried koncentrat(200 : 1) najdete napr na svansonvitamins.com Odporucam brat denne pol lyzicky(1.5 gramu) co je ekvivalent 300 gramov cerstvo vytlacenej stavy(3 deci)

RNG

Inac mykoplazmy a L=-formy znizuju imunitu a atb su na ne neucinne.A mnohym atb vzdorujucim bakteriam pouzivanie atb odstrani probioticku konkurenciu, takze sa enormne rozmnozia a skodia
Aj L-formy(bezplastove vnutrobunecne parazity) sa vytvoria z bakterialnycn foriem prave posobenim atb.Je viacero bakterii, co tieto vnutrobunercne parazity vytvara, napr borelioza Burkdorfi, chlamidia pneumoniae a niektore escherichie.
Celkove sa zatial o tom pramalo vie a zatial sa sleduju len dobre viditelne bakterie a nie zamaskovane vnutrobunecne parazity, ktore si ani telo povacsine nevsima, zialbohu.

majjca

A este jedna vec, uz 3 roky pijem aloe vera, nechcem tu robit reklamu, o to mi fakt nejde, ale odkedy to pijem, tak nadchu som mala max. 3 dni, ziadne antibiotika som nebrala, dalej nemam opakovane zapaly mocovych ciest, s ktorymi som sa tiez riadne natrapila, + kvasinkove infekcie sa mi zminimalizovali na minimum, takze vrelo odporucam, dostat to na www.goodnature.sk.
prajem vela zdravia.:o))

RNG

ATB znicia probiotika, ktore inac pri dobrom osadeni criev vyrabaju az 70% vsetkych obrannych latok pre telo. Takze branie atb znizi znacne telesnu imunitu proti roznym mikrobom, najma mykoplazmam, L-formam a dokonca aj beznym atb odolnym bakteriam.
Odporucam prirodne sirokospektralne, ako citricidal/GSE, carvacrol(z oreganoveho oleja) a extrakt z olivovych listov.
A samozrejme doplnat si to, coho z jedla nedostaneme dostatok, ako selen, zinok,. jod, vitaminy C, E a D-3, hromady mikrovlaknin na cistenie tela a podporu rozmnozovania probiotik a samozrejme brat aj probiotika samotne .

pravy huhu

Oslabenu imunitu mozes mat aj ked mas v zaludku, alebo creve nejaky zapal. To je v dnesnej dobe velmi caste, lebo vacsina potravin je jeden velky hnoj.

majjca

DUFAM, ZE K TYM ANTIBIOTIKAM BERIETE AJ PROBIOTIKA, AKO SA VAM MA UTVORITA OCHRANNA CREVNA MIKROFLORA, KED JU S TYMI ANTIBIOTIKAMI VZDY ZNICITE? PRECO VAM HNED PREDPISUJU ANTIBIOTIKA? VED JE TO SMIESNE, SKUSTE AJ NIECO PRIRODNE + NEZABUDAJTE NA PORIADNE PROBIOTIKA. V PRVOM RADE BY SOM SI DALA DETOXIKOVAT ORGANIZMUS, SKUSTE O TOM POHLADAT NIECO NA NETE. DALSIA VEC, TIEZ STRASNE DOLEZITA JE PSYCHIKA, NEHOVORTE SI, ZE ZAS BUDEM CHORA. POVEDZ SI, ZE SOM ZDRAVA A NEROZMYSLAJTE FURT NAD CHOROBAMI, ZAPNITE SI NEJAKU KOMEDIU, ALEBO VYSKUSAJTE NEJAKEHO DOBREHO PSYCHOLOGA. TAKZE ASI TAK. TIEZ SOM MALA NIECO TAKE, ALE BOLO TO NASLEDKOM INTENZIVNEHO STRESU, TAKZE VIEM AKO SA CITITE. PRAJEM VELA ZDRAVIA! CAV

natusa42

inak,ešte ma tak napadla jedna vec k tejto téme ...ked už tu hovoríte o AIDS ..tak ma napadlo,kdesi som čítala ,že AIDS sa môže preniesť aj slinami ..je to pravda ?neviem ,pýtam sa ,lebo ma to zaskočilo ...

Katka54

Dada444,

nemyslím si, že by som mala HIV. Nikde som s inou krvou do kontaktu neprišla, partnerov nestriedam a ako som písala, na hematológii mi robili komplexný krvný obraz a výsledky boli v poriadku.
Oslabenú imunitu mám z tých antibiotík, to môže byť.. Ale okrem týchto zimných mesiacov som v poriadku a keď sa aj pohybujem pri chorom, neochoriem hneď.

natusa42

moji zlatí ľudia a zakladateľka témy ..chceš vedieť ,čo všetko je mne ?
od februára som chorá doteraz (!!!!!!!!!!!!!!!!!!) s výnimkou možno 2-3 týždne stále vkuse som chorá ...stále mi čosi je atd ...raz odpadnem,raz mám chrípku,raz mám žalúdočné problémy,raz mám psychické ,a stále ma za ten 3/4 rok neprestalo bolieť hrdlo ,ani na chvíľku,ale to som si už zvykla,lekári nevedia,čo mi je ,beriem stále nejaké lieky,anntibioitika atd ..a nepomáha mi absolútne nič ...:(
lekári nevedia,čo mi je ..dokonca teraz mám aj kožné problémy..:(:( proste m§ôj život je jedna obrovská katastrofa ......tiež ..takže mám ešte nádskok nad tebou :Dmne je stále niečo už 3/4 roka a idem sa z toho obesiť ...

Dada444

Katka54 može isť o oslabenu imunitu a tam samozrejme patri aj diagnoza AIDS. Odporučam dať sa yvšetriť na HIV. jeden znamy mal tiež rok vkuse chore prieduškz, kašel, citil sa ako pri chripke... a nakoniec mu zistili AIDS.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pol roka nonstop chorá - kašel, priedušky, bolesť na hrudi - Fórum - ZDRAVIE.sk