Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stupnujuce problémy-ekzém

Príspevok v téme: Stupnujuce problémy-ekzém
shift_p

Ahoj, mám 16 rokov a mám chorobu od narodenia. i ked príznaky sa začali ukazovať najavo až ked som mal 12 rokov. Od vtedy sa to každým rokom zhoršovalo. vyskúšal som vela mastí a liečív ale nič mi dáko extra nepomohlo. zozačiatku boli obdobia bez príznaku dlhšie, postupne sa skracovali (vždy cez obdobie leta) vtedy som kožu nemusel natierať takmer vôbec. ale časom ako som už spomenul sa to začalo zhoršovať a to tým spôsobom že sa skracovali bezpríznakové obdobia a hlavne sa zväčšovali suché miesta. začalo to na klbových jamkách na rukách postupne sa mi to dostalo na tvár a krk, každým rokom viac a viac týchto miest vznikalo. Chcel by som sa opýtať (aj ked viem že vyliečiť sa to nedá úplne) či by sa dali aspoň predlžiť bezpríznakové obdobia a zmenšiť suché miesta. je dáka metóda alebo niečo čím by sa to dalo? dáke diety alebo špeciálne maste? za odpovede dakujem

inka.hrivnak

tak to vobec nie je pravda ze sa ekzem neda liecit. ja som mala tiez tento problem od siedmych rokov, teraz mam 27. a uz mam pat rokov uplny, ale uplny pokoj. a nie je ani pravda ze je vsetko biznis. aj mna mama zobrala nakoniec alternativnej lekarke a po roku som sa predsa len vyliecila. suhlasim ale aj s tym co tu napisal lanmi lebo aj strava hra v tom ulohu a najdolezitejsie je to, co robi sam clovek. lenze to iste mi povedala aj ta lekarka netvarila sa ako zahracny lekar ale otvorene so mnou hovorila o vsetkom. velmi mi teda pomohla nielen svojimi liekmi ale aj tym za ma naucila liecit sa sama. treba mat stastie na lekara.

danielaaa

skus p. doktora Bobíka v Trebisove ja mam ekzem od 1 roka a fakt ma dal dokopy, nastavil mi liecbu som pod dohladom a prejavy minimalne

aloegel

Dobry den. V pripade problemov s ekzemami je vhodne pit aloe vera gel a pouzivat tekute mydlo z aloe vera. Pre viac informacii kontaktujte ma emailom.

Lucii

Nepomáha NIČ!!!! Ja mám ekzém od malička..niekedy je to lepšie inokedy otras...jednoducho to má svoje obdobia kedy je to viac v pohode a edy sa to vyruti...už toľko pprachov sme minuli na lekarov a maste a neviem na co vsetko...jednoducho som zmierena s tym ze to budem mat asi do konca zivota ani nic s tym nenarobim len sa s tym budem muset naucit zit

tina78

toto co opisujes aj mne sa to robi tie suche miesta, najprv na prste a teraz to mam aj na krku na tom prste mi to aj praska ked je to take suche

co sami osvedcilo je kazdy vecer si to natieram pytiolom mastickou....dost to zjemni
inak ja som stym nebola ani u koznej bo ked bolo leto tiez som nic nemala ziadne problemy ale zima mi to spusta

tina78

toto co opisujes aj mne sa to robi tie suche miesta, najprv na prste a teraz to mam aj na krku na tom prste mi to aj praska ked je to take suche

co sami osvedcilo je kazdy vecer si to natieram pytiolom mastickou....dost to zjemni
inak ja som stym nebola ani u koznej bo ked bolo leto tiez som nic nemala ziadne problemy ale zima mi to spusta

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stupnujuce problémy-ekzém - Fórum - ZDRAVIE.sk