Nespavost. Stále přemýšlení.

george303

Ja uz ani neviem ake to je dobre sa vyspat ... Aj ked zaspim po niekolkych hodinach tak stale je to iba taky mikrospanok napoli spim a napoly nie a to je este horsie ked sa preberiem tak vela krat neviem ci je rano a ci vecer aky je den co je realita a co sa mi iba snivalo ....

bio

ja mam rovnaky problem, tiez nespavost koli rozmyslaniu v noci. je to dost neprijemne. velmi dobre mi zabera medovkovy caj. je mozne ze ma namna len placebo efekt, ale jeho ucinky su zdovodnitelne. skus to :)

*R*O*B*

Presne toto iste ako tu pisete sa dost casto stava aj mne..mam 17 rokov a dakedy mam take dni ze si lahnem a hned spim ale zasa inokedy mavam take dni ze si lahnem cca. o 11 a zaspim o 2 rano dakedy az o 3 a do skoly vstavam o 6...vkuse mi hlavou lietaju dake uplne nezmyselne myslienky..

Wallkysek

S energetickejma napojema uz sem prestal, protoze sem si myslel ze by to tim mohlo bejt taky... Ta meditace pokud budete tak hodny tak mi prosim napiste na Mc.wallko@gmail.com budu vam moc vdecny. Rikate ze ty myslenky pouze sledovat nestotoznovat se s nima... ja o nich ubec nepremejslim jen "koukam". ale tu medaticiu bych chtel zkusit pls pisnete dik moc

jajka001_

tak asi mas nad cim rozmyslat :) skus to meditaciu, to pomoze. pusti si meditacnu muziku, uvolni sa, nemysli na to ze chces zaspat, len tak so zavrenymi ocami sa uvolni a ani nevies ako a zaspis
a nepi energeticke napoje, kavu, cierny caj, zeleny caj poobede

Bytie

neskusil si meditovat?...nie je to nijaka mysticka zalezitost, zakladom je nestotoznovat sa s myslienkami, iba ich pozorovat, ...skus trochu seba oddelit od tvojich myslienok...ty nie si mysel..
vecer alebo rano ked sa zobudis..ani nevies ako by sa ti ulavilo
z toho co tu pises je to asi dost vazne..niekto nevie zaspat 1-2 hod. kym sa ukludni, ale u teba je to vacsi extrem..tak
to skus..ak ta to zaujalo, mozem ti o tom napisat viac

Wallkysek

Uz sem nad tim taky premejslel a par lidi uz mi ho taky doporucovalo, ale je mi teprv 16 proto se mi nechce takhle nejak chodit. Takze ted radsi zkousim tyto moznsoti po internetu.