Astrologia

bibi123

Venusa777-zisti si, ci nebyva este tie pondelky v telerane-tam jej zavolas za cenu miestneho hovoru a tych par eur Ta potom mrziet nebude, ale je kravina, volat jej na audiotext na Tv doma... Ona je inak velmi mila, len ma hneva to, ze sa 3x sekla a pochybujem, ze sa konstalacia hviezd tak casto meni, aby Ti v priebehu roka ovplyvnovala dlhorocne partnerstvo..

Venusa777

bibi123 je to zaujimave, to co si napisala...vsetci vravia, ze valika, je super, ale ked si napiala toto, ze mas s nou skusenosti, tak to asi taka pradanebude..a bola to ta valika hej? ta blondina, co celkom normalne vyzera, hej? :D a povedala ti aj take veci z minulosti, ktore na teba sedeli? je to take pofiderne, ze sama neviem ci sa da tym ludom verit

doubledog

astrologia funguje, to viem.

ale neverim prilis ludom, co tieto sluzby poskytuju len tak hocikomu, spravit poriadny horoskop je dost narocna vec.

bibi123

zapojim sa do debaty s mojou skusenostou, valike sa dalo zavolat vzdy v pondelok v telerane na markize. Mam z nej zmiesane dojmy. Volala som s nou asi 3x a povedala mi vzdy rozdielne veci. Najprv mi povedala, ze moj terajsi je moj buduci manzel, lebo je to moj zivotny partner, ze to mame vo hviezdach napisane, ze sa k sebe hodime, ze sa doplname, o rok neskor mi zas povedala, ze sa do pol roka rozideme, lebo mame ine zivotne priority a ze svojho bud. manzela stretnem v 24, co sa nestalo.. pred rokom mi zas povedala, ze sa so sucasnym priatelom aj tak rozvediem, kebyze sa zoberieme... ze mam mat deti az po 30tke, aby rozvodom netrpeli... dalej mi povedala, ze neskoncim VS, lebo som ju zacala v zlom roku studovat a ze sa mi v nej nebude darit, celkom mi ta skola isla a hlavne ma bavila, skoncila som ju..pytala som sa jej pred cca 4.5 rokom, ci si mam vziat auto na lizing, povedala, ze hej, ze nebude problem a ani nebol... Bola som uz asi u 5vestic, na ktore som mala dobre odporucania, 4z5 mi povedali, ze sa s frajerom rozidem a sme spolu uz 8rokov a na rozchod to nevyzera.. takze neviem, co si mam o tom mysliet, vzdy tam bolo aspon 50% v com sa sekli, ale aspon vedia povzbudit cloveka, ked ma problemy...

lost

tusim som na to pouzival getright program.. oni to nemali nejak super osetrene, len som skopiroval link co mi media player dal a uz to slapalo dole do mojho kompu :D

a islo to..

jaj tak, no obmedzeny net.. to by vyslo draho ak sa presvihnu limity, ak su tam tie super ceny ze 10eur za GB :D

ja mam to iste od ruzoveho.. :D

Venusa777

ale ja mam obmedzeny net, takze musim sa niekam zasit na net inde :)
ale urcite si pozri valiku :D blondina, okolo 40 moze mat, aj na fb ma profil.... vraj je najlepsia, tie ostatne, ani nepozeram, ani nechem spoznat :Plebo raz som v telke videla take trapky, to ja by som vedela lepsie vyvestit :D vazne si stahoval z markizy :D super a ako??

lost

teoreticky rychly net nie je nutny, MOZNO to staci zastavit v prvej druhej sekunde a potom uz len nechat nacitat aby bolo mozne pozerat bez prerusenia..
alebo mozno sa da nejak stiahnut, davno pradavno som tak stahoval z markiza stranice :)

ale mozem im skusit aj zavolat :D

ale je ich tam viac, ako zistim kto je najlepsi? :)

som zvedavy ci uhadnu to co zvycajne hadaju.. i ked mam pochybnosti, tak co ak :)

Venusa777

z domy sa neda stahovat. ale da sa to pozriet online, he? musim si to pozriet, ale najprv si musim zohnat lepsi net :P pozri si to a potom napis, aky mas z tej valiky pocit :P