Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Astrologia

Venusa777

Rozumiem ti, existuje vela ludi, ktori len z ludi tahaju prachy, a pritom su to obycajni ludia, ktori su len natolko vychcani, ze na nas bohatnu...mna by to tiez strasne nastvalo, keby som vyhodila peniaze na nieco podobne a nic by som z toho nemala...ale uz v davnej dobe sa sa stala astrologia sucastou greckych studii a pytagorosos a platon,prisli na take zaujimave veci, ich poucky a studia su aktualne aj dnes...preto ma to zaujima, dokocna aj kamoska, volala astrologicke Valike, ma aj stranku na nete, a spadla jej sanka, pri tom, ake veci o nej vedela...je to zaujimave, mala som aj ja pokusenie jej zavolat, no keby sa mi stalo to, co tebe a tvojej kamaratke, tiez by som bola sklamana a nahnevana...lebo pri tom pomere falosnych vestcov je to dost mozne :P ale je to zaujimava teoria ta astrologia....az sa mi vymyka z ludskej logiky :) ale myslim, ze su taki vnimavi ludia, ktori to vedia predpovedat, no je ich velmi malo

astro

ja som bola nedavno u jednej takej vestkyne a samanky v bratislave, vola sa jasmina. je to cudzinka odniekial z bulharska alebo juhoslavie, neviem presne. je to taka starsia zena a vyzera ako carodejnica alebo jezibaba. vyklada karty aj robi numerologiu a vsetko mozne. nasla som si o nej na internete, tak som ocakavala nieco vynimocne, lebo tak to tam bolo o nej opisane. no musim povedat ze som bola velmi rozcarovana. ani nie tak este ked som u nej bola, vtedy som jej este trocha aj verila. dost ma vystrasila a navrhovala mi ze k nej musim este prist, ze mi pomoze atd. a navrhovala mi aj vselijake liecebne praktiky a masaze, to tu vsetko nebudem rozpisovat. a dohadzovala mi nejakeho svojho zase cudzinca ktory tu robi tiez nejake praktiky. vraj on mi odrusi priestor, ze rusi geopatogenne zony a take veci. to som uz bola trocha sklamana, lebo bolo jasne ze dohadzuje ksefty svojmu znamemu. potom k nej isla moja kamaratka. ta jasmina ale nevedela, ze je to moja kamoska. no a sok bol, ked jej povedala skoro to iste ako mne! ked sme sa potom my dve o tych jej predpovediach a vesteni rozspravali, tak uz nam bolo jasne, ze je to dobry po slovensky povedane o-jeb. normalne ma stve ze som tam isla a ze som jej naletela. ona sa tvari ako nejaka poradkyna aj mi tam vykladala co ona vsetko robi atd. no ale tak mi treba, nemala som byt blba a kamoska tiez. akurat sme prisli o prachy. ked som tam bola ja, tak tam cakalo v cakarni dost ludi aj som s jednou zenou hovorila a ta mi povedala, ze ta jasmina je vraj velka samanka. no, to teda mala pravdu! naozaj velka, ale podvodnicka a klamarka. a carodejnicka urcite, ked sa jej tak dari ludi blbnut. takze nakoniec musim povedat, ze tito kartari a jasnovidci su naozaj velmi schopni ludia, lebo nas vedia obrat o peniaze. vyuzivaju to, ze sme zvedavi na nas osud a ze sme blbi a sme ochotni im calovat za ich klamstva. no nic, raz som bola, ale uz nepojdem. a kamoska urcite tiez nie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Astrologia - Fórum - ZDRAVIE.sk