Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

moje dieta?

Príspevok v téme: moje dieta?
Yohnny

Uff ako zacat...som v koncoch... Po 13-mesacnom vztahu moja priatelka otehotnela. Nebolo to planovane ale obaja sme sa na to dieta tesili. Cez leto som zazil jeden z naj dni mojho zivota - narodila sa nam dcerka. Obrovska radost...ale teraz...pochybnosti =(. Svoju priatelku milujem. Lenze mam pochybnosti CI DO DIETA JE MOJE. Ona ma orieskove vlnite vlasy a ja som spinavy blondak. A dcerka a tmave kucery. Vlastne nikto v rodine nema take vlasy. Ludia ja som fakt v koncoch. Moju dceru lubim ale fakt neviem ci je moja...
Je mozne aby sa svetlovlasym ludom narodilo tmavovlase brckave dieta? Je mi z toho totalne zle pretoze NIE SOM SI ISTY. Co by ste robili na mojom mieste? Testy otcovstva? Nemal som pocit ze ma moja priatelka podvadzala. Ale teraz som z toho vsetkeho uplnena nervy.

ta3

nepanikar, to, ze sa dcerka narodila s tamavymi vlasmi este nic neznamena, moj syn sa narodil s ciernymi, tie mu vypadali a ostal z neho (a stale) krasny blondacik, tak sa upokoj, dovera je velmi dolezita, tak s nou nehazarduj, mohol by si to casom sakramentsky lutovat

beskyd

soffa, ale to je dost casty jav ze decko nie je toho kto si mysli ze je otcom:)) ja by som na chalana tak nenadaval, vy zeny najlepsie viete kto je dobry darca genov a kto dobry zabezpecovatel, casto sa to zial nepodari skumulovat do jednej osoby takze pripady ako je mozno tento sa vyskytuju casto, uz sa o tom aj popisalo dost, cital som ze 20% z tych testov vychadza v prospech podozrenia (ergo "otec" zabezpecovatel ktory sa stara, maka v robote aby nan zarobil, nie je otcom biologickym) takze taketo uvahy narychlo o samolubych blbcoch su trocha infantilne dalo by sa povedat:)

soffa

nic v zlom,ale neznasam takych samolubich blbcov ako si ty...uz len to ze pochybujes ci je to dieta tvoje,,,,znamena ze manzelke neveris...SAMOZREJME ZE MOZE MAT INE VLASY ALEBO FARBU VLASOU.LEBO DEDIA SA GENY AJ PO VASICH RODICOCH.

haleluja

YOHNY
Ja mám hnede vlasy,a hnede oči ,manžel tak isto, prvé dieta je oči cierne dokonca je kreolka,a mladšia je blond,zelene oči,biela tvarička,absolutne sa nepodobajju,obidve sú naše nikdy som manžela nepodviedla,
asi pani genetika si zahrala poriadnu hru s nami,tak sa neboj nemusela ta priatelka podviesť,ak máš pochybnosti,kup si cez net test dna a je to anonymne! držim palce.

janadana

ja mam obavy,ze ked si aj das urobit test otcovstva,zase ta bude nahlodavat dalsie podozrenie,skratka je to v tebe.Ja by som radila navstivit psychologa,ten ti skor poradi.

cica3333

:))ahoj my s manželom mame obaja tmave skoro až čierne vlasy a naša mala sa narodila s bledymi až by som povedala skoro ryšavymi:))skoro som odpadla ked som ich zbadala prvy krat:))a manžela som v živote nepodviedla a hadam ani on mna:))))---ja mam hnedo zelene oči a ani jeden z mojich rodičov take nema,ale mamin otec a jeho sestra take mali,,,

to sa nededi len po rodičoch zaleži ake mate aj v rodine moji krsny maju obaja hnede vlasy a hnede oči a ich syn ma špinavy blond a hnede oči a ich dcera ma taka zvlaštne bledohnede vlasy a zelene oči,,,pochybujem že by ho niekedy podviedla je to genetika..dedi sa aj dalej a nie len priamo po rodičoch

usiko

pre klud duse by som si spravila DNA test a priatelke o tom nevravela urcite. Ak sa potvrdia tvoje obavy, tak to rieste potom, ale tera, ak bysi jej to spomenul, mozno by ste si uplne pokazili to pekne co mate a nerozchodili byste to.....

smii

farba vlasov fakt nic neznamena. Svagor ma svetlohnede vlasy, jeho zena tmavohnede. Prve dve deti su tmavovlase, ale tretie dievcatko je rysave. V svagrovej rodine je nejaky predok rysavy. A to ze sa narodila dvom mavovlasym neznanema, ze neni ich dcera

Deee

chod na testy otcovstva, ale zatial to nevrav priatelke, az budes mat vysledok v ruke a dieta bude tvoje, tak jej to ani nikdy nepovedz, mohlo by to vazne narusit vas vztah, ak dieta nebude tvoje...mas v rukach istotu a mozes to riesit dalej, len to uz neodkladaj a nesparaj sa v tom, nech ta ani nenapadne sa o svoje pochynosti delit s priatelkou...zene na materksej s malym babom skutocne nepomoze ak o nej zacnes pochybovat...bud to ries testami, alebo o tom mlc...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

moje dieta? - Fórum - ZDRAVIE.sk