Nieco proti chuti do jedla...

Príspevok v téme: Nieco proti chuti do jedla...
pazraveprasa

ja uz fakt neviem co mam so sebou robit...vseci naokolo sa stravuju zdravo a ziju zo zeleninky a ovocia, sladkost maju raz do roka na mikulasa, len ja sa prejedam a sladkosti jem na kila a denne. mam z toho paniku a stres..nejde o pevnu volu, dokazem sa zatnut ale naco je to dobre ked aj tak myslim len na jedlo a niesom schopna normalne fungovat. proste mi chuti a velmi, rada by som chvilu myslela na nieco ine ako je len jedlo a zas jedlo...:( niesu nejake tabletky sposobujuce nechutenstvo? fakt, lebo toto nie je normalne!

RNG

Celozrnne produkty a nizkoglycemicke potraviny uvolnuju cukry postupne, tj nemas ziadny pazravy hlad po nich ako hodinu po cukre alebo bielych mukach a vyrobkov z nich.

Lulu2011

na antidepresiva zabudni rovno, niketo po nich chudne, ale vacsina casom pribera!

jedin, ze najdes v sebe sebadisciplinu, neberies nahodou nejake lieky na alergiu? mne zvysuju prave tie chut do jedla, v lekarni som videla nejaky utlmovaci sprej na jazyk, s ktorým ti nebudem chutit jest, ale neviem ako a ci funguje :))

Wayne

Tiež mám enormnú chuť na sladké ale dá sa to prekonať ako píše dole hammel keď už máte veľkú chuť sa najesť vypite 0,5-1 l vody a prejde to ja si to niekedy zmiešavam s jablčným octom.

napochybach

aj ja na tony sladkeho zial,je to zavislost ..neda sa s tym nic robit,ale myslim,ze nejake pripravky na nechutenstvo existuju len pogugli

hsavuzvfguzn

nechcem ťa vystrašiť, ale podľa všetkého máš psychický problém. buď ťa niečo trápi alebo zaťažuje už dlhšiu dobu a telo to nejako nevie stráviť, preto nastávajú skratové reakcie. tiež sa môže stať, že napr. nie si šťastná. môže byť, ale nemusí. každopádne skús navštíviť nejakého psychológa, ak by nič nepomohlo, alebo aspoň nejakú veľmi dobrú osôbku, ktorej by si sa mohla zdôveriť s absolútne všetkým.

aloegel

odporucil by som Vam garciniu. ide o cisty prirodny produkt, ktory potlaca hlad čím obmedzuje chut na dalsie jedlo. pre viac informacii ma kontaktujte emailom aloegel@azet.sk

Iveta Michael

No tak čo ja viem...existuje jeden liek také slabšie ADT volá sa Coaxil a to dosť potláča chuť do jedla...
...no a ja mám tiež také stavy nechutenstva lebo mám teraz stresové a ťažké obdobie,citový problém,lásku ďaleko:( a to je zabiják chuti do jedla,teda aspoň u mňa je to vždy takto.

zuzina s.

kocky sa hlavne nenechajte vystresovat anorektickymi kamoskami co jedia len ovocie a zeleninu!nikto normalny sa tak nestravuje!aj ja rada zeleninu,milujem cukety a baklazan atd,ale jem aj normalne veci a aj sladkosti!tiez takmer denne.nemam nadvahu ani nic!akurat sa neprejedam,dam si naco mam chut v normalnom mnozstve.vy mate predstavu,ze by ste mali zobkat len salatik a ked uz mate na tanieri rezen,hned vas to frustruje a zajedate to!podla mna sa prestane omedzovat a sledovat a ked vase telo pochopi,ze moze vsetko,uz ani nebude chciet.ten vlci hlad je zo stresu a hladu

hammel

Dobrý deň pazraveprasa. To že máte veľkú chuť na jedlo chápem. Tabletky by som v žiadnom prípade nepoužíval, zasa do seba tlačiť chémiu nemá zmysel. Skúste denne vypiť 3 litre čistej vody a nie sladenej ani koly a ani kávy len čistú vodu. Vodou totiž oklamete žalúdok. Samozrejme stále budete mať chuť ale tou vodou sa aspoň trocha obmedzíte.