Nieco proti chuti do jedla...

Príspevok v téme: Nieco proti chuti do jedla...
pazraveprasa

ja uz fakt neviem co mam so sebou robit...vseci naokolo sa stravuju zdravo a ziju zo zeleninky a ovocia, sladkost maju raz do roka na mikulasa, len ja sa prejedam a sladkosti jem na kila a denne. mam z toho paniku a stres..nejde o pevnu volu, dokazem sa zatnut ale naco je to dobre ked aj tak myslim len na jedlo a niesom schopna normalne fungovat. proste mi chuti a velmi, rada by som chvilu myslela na nieco ine ako je len jedlo a zas jedlo...:( niesu nejake tabletky sposobujuce nechutenstvo? fakt, lebo toto nie je normalne!

pazraveprasa

dakujem aj to pomoze :) vlastne nic viac mi asi ani nepomoze, len som myslela ze ked su tabletky na zvysenie chuti do jedla, mohlo by byt nieco na utlmenie...vraj sa davaju take bulimickam. lebo tento moj stav od bulimie daleko nema :( chcem si uzit sviaky a normalne sa tesit z kolacov a kapra a nie bat sa ze sa zase prejem tak ze mi bude cely den zle a budem sama fucat zavreta v izbe :( nahovno toto, zavidim ludom ktori sa dokazu normalne stravovat

xixia

pazraveprasa chapem ťa..akurát dneska sa celý deň dušujem že sa prestanem napchávať...a len čo si pomyslím tak už mám v ústach nejakú sladkosť...som už zo seba zhnusená...Chvíľami sa mi aj podarí že zo 3 dni sa držím a potom sa tak prejem že mi je zo seba zle...ja fakt nič neviem ako sa toho zbaviť..Neporadila som ti ale aspoň vieš že aj ja mam ten problém