Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem byť tehotná ?

Príspevok v téme: Môžem byť tehotná ?
Dasrd

Ahojte, mám 15 a vyspala som sa s priatelom prvý krát pred 3 mesiacmi, pred mesiacom sme spolu spali bez kondomu no pochvili si ho nasadil a až potom sa spravil.Kondom nebol chybny ani sa nepretrhol no mešká mi menštruácia 7 dní,premýšlam či to nemôže byť aj pošvovým zápalom ktorý mám a užívam dosť silné antibiotika ktoré si aj vkladám do pošvy... povedzte mi svoje názory

h,,

zaujimave ze ludia v praveku takeho problemy nemali do p*ce... a tu kazdy jeden vyj*bany ko*ot tu dajaky problem furt ma tak akoze nej*bne ta do p*ce

dobra vila

Nie si tehotna...akoby si mohla, ked sa do teba nespravil?
Ak ste to len predtym nerobili...spravil sa a potom zas siel do teba...
Inac nemas byt od coho tehotna...je to relativne normalna vec u mnohych ludi, ze najprv sa trocha vyblaznia bez kondomu a nasadia si ho neskor, resp.sa partner vystrieka mimo - niektori to praktizuju aj takto...
ale preco stale ked ja vidim, ze pise nejaka 15 taketo temy, neverim? Aj teraz si myslim, ze toto cele je iba vymyslene...aj ked ty vies, co robis.

01cicus

Sasanka_: Tak po prve ako ti tu uz pisali niektori, pri uzivani antibiotik, kt. sa davaju do posvy tak sa sexovat nema, ked mas zapal dvojnasobne a po druhe otehotniet mozes aj pri prvom pohlavnom styku, ziadna psychycka alebo aka zmena to neovplyvni.

01cicus

Sasanka_: Tak po prve ako ti tu uz pisali niektori, pri uzivani antibiotik, kt. sa davaju do posvy tak sa sexovat nema, ked mas zapal dvojnasobne a po druhe otehotniet mozes aj pri prvom pohlavnom styku, ziadna psychycka alebo aka zmena to neovplyvni.

no jaaaaaaaa

Sasanka akoze to tvrdi kazdy doktor ked mas gynekologicke problemy treba sa zdrzat sexu ale akoze ta tvoja lekarka je na dve veci ked tvrdi ine :D

jaLENja

No nehnevajte sa, ale ak som chorá, mám gynekologické problémy, tak sa asi sexu zdržím! Veď sa choroba môže prenášať hore-dole! Nevyše niektoré antibiotiká narušujú účinky akntikoncepcie, ak však išlo o kondóm, to je iné...
Ale to nemení nič na situácii, že 15-ročná baba s gynekologickými problémami veselo sexuje! To je podľa mňa choré...a nezodpovedné a je jasné, že by sex nemala mať žiaden, keďže nevie, čo je to zodpovednosť..

akinom007

ak uzivas klasicke antibiotika -peroralne samozrejme ze mozes sexovat!:) ak uzivas antibiotika na vkladanie do posvy nemala by si sexovat. A ked uz chces sexovat ak teda velmi dlho beries tie antibitoika/cipky tak pozor! cipky mozu narusit kondom!!! na niektore rozleptavaju kondom- spominal mi to gyn.!

Sue..

pri zapale sa moze vyskytnut meskanie menstruacie ale ATB zvycajne meskanie nesposobuju...moze to byt stresom,poruchou cyklu...ci je mozne tehotenstvo tazko povedat kedze si mala aj nechraneny styk a to i napriek tomu,ze priatel si pochvili kondom nasadil...
gynekolog o meskani vie?

Sasanka bludy nepis prosim ta ty...aky ma potom liecba zmysel ,ked budu veselo sexovat a prenasat infekciu z jedneho na druheho ...

Nic v zlom,ale udivuje ma odvaha a obdivujem "zodpovednost" 15 rocnej baby sexovat bez akejkolvek ochrany ..aj ked len na chvilu:D

Inner

dasrd,

je mozne, ze si svoj zapal teraz preniesla na partnera a ten potom opakovane nakazi teba a nikdy sa zapalu nezbavite. Ak mas gynekologicke problemy, tak nesexuj.

Meskanie je mozne, pretoze v istom zmysle moze byt sex pre psychiku stresom, rovnako aj zapal moze byt pricinou. Ak vsak mal priatel kondom a nepretrhol sa, tehotna by si byt nemala. Meskanie moze mat vela pricin. Radsej sa liec a nesexuj :-)))

lioness_01

Sasanka, ak užívaš antibiotiká, ktoré sa vkladajú DO POŠVY (!!!) , tak áno, sexu sa zdržať máš, aký asi by to malo zmysel, liečiť si šušku antibiotikami a veselo sexovať?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžem byť tehotná ? - Fórum - ZDRAVIE.sk