Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti hlavy podľa dotkroky je to len viróza, bolesť neprestáva

Príspevok v téme: Bolesti hlavy podľa dotkroky je to len viróza, bolesť neprestáva
Nicoolka73

ahojte bola som v podnelok u doktorky s tým že som mala teplotu 38°C a veľmi ale veľmi ma bolela hlava a to už od nedele... bola to taká bolesť že som sa ani postaviť nevládala... celá som si pripadala malatna.. no je streda a tá bolesť neprestala!! vždy keď rano vstanem mám opuchnuté oči čo ja nikdy nemávam... a hlav ne ma boli za očami .. doktorka mi na t odala len septolete a brufen 600 .... dakujem keby ste niečo poznali na tu bolesť ...

Nicoolka73

bola som u lekárky..znova... tá si ani nepamätala že som tam bola v pondelok... a ani nevedela či mi má povedať aked som jej povedala že či nemôžem mať zapálené tie cesty že raz som to mala tak len že no ano ano a len šmatrala a vytiahla letak a a ni nevedela ktoré mi má predpísať a tak len typla nejaký sprej za 10e... dalej mi dala nejaké kvapky kaloba.... a dabletky na alergiu zyrtec.... myslite že pomôže? ja by som tak rada zmenila lekárku... ked raz chýbala tak som bola u druhej tá mi na ten zápal dala antibiotika a sprej.. a hned mi to prešlo... už ma to nebaví s bolestami hlavy

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesti hlavy podľa dotkroky je to len viróza, bolesť neprestáva - Fórum - ZDRAVIE.sk