Čo s manželom, ktorý Vás začína ignorovať?

blb

aj ja si myslim ze cim je starsi je menej tolerantnejsi.
skor ide o to ci ho ty mas rada este?je to zo zvyku?
ak ti na nom uz nezalezi a chcela by si ty zit sama, neda sa teda rozdelit byt?pripadne on ze sa prestahuje na dedinu a ty do mesta? ved rozvadzat sa hned nemusite,,,
a nie je v tom ina zena? muzom zacina drbat okolo 50 s 20 rocnymi,lebo si dokazuju ze im este stoji

omyl

Podla mna cim je clovek starsi, tym by mal byt tolerantnejsi. Ved zazitky, skusenosti, vedomosti a hlavne to co prezil kazdeho ma posuvat viac ku pochopeniu predstav, myslienok tych okolo neho. Teda aspon u vacsiny by to malo tak nejako fungovat.

smii

hmm, asi je to o vzajomnej tolerancii. Cim je clovek starsi, tym je menenj tolerantnejsi a viac presvedceny o svojej pravde. Neber mu preto tu jeho - daj mu zapravdu, ze aj dedina ma svoje caro. Nech sa z nej tesi a ty maj radost s nim. Cez tyzden mozete byt v meste a cez vikend chodte na dedinu. Raz sa prisposobis ty, raz on. V ziadnom pripade sa s nim nehadaj o pravdu: ze mesto je lepsie, krajsie. Pretoze z takejto hadky nevyjde nikto vitazom, ostanu len dvaja porazeni...

taktoje

nemam s tym skusenost, ale kedy ste boli naposledy na rande? Kedy si pozrela do jeho oci a mala chut povedat mu, ze ho milujes, alebo on tebe? zacnite sa venovat takymto detailom, aby ste znova rozduchali lasku. Ked doteraz dokazal zit bez dediny, lebo ta lubil, tak to dokaze aj teraz, len to v nom treba znova rozduchat :) Vela stastia!