Muži chcú len fakt len jedno?

rofl

beskyd ja sice nie som scestovany, ale myslim, ze cupky najdes naozaj vsade.

kazdy ma niecim specificke prispevky, ktore mozu niekoho aj urazit. treba sa s tym vediet zmierit alebo nechodit na web.

bibi123

jajka001_-ale uz su to cupky... za mesiac to tymto tempom budu ku*vy a preto by sme ho uz mali stopnut.. Ja si myslim zas, ze 95% lahkych zien ani nie su rodene Bratislavcanky, ale z ostatnych casti Slovenska, nemaju v BA zazemie a tak si musia najst niekoho, kto im bude platit drahy najom... asi by sme sa mu mali poskladat na vlak, aby vedel, ze Ba nie je z tohto pohľadu najhorsia...
Beskyd-asi taky scestovany nebudes...
a bohuzial nie si moc vnimavy, inak by si vnimal aj normalne zeny, ale Ty sa zaujimas o povrchne Alfa samice, ktore sa o Teba nezaujimaju a to Ta serie;O)))) Ruku na srdce, ze mam pravdu???

beskyd

bibi123, lebo som vnimavy a v ramci slovenska celkom scestovany:) ...a urcite nie v kazdom prispevku, este na tych svojich uvahach a vyvodzovani zaverov trocha popracuj, mas co robit

jajka001_

bibi ked ja som si na to uz zvykla :) beskydov prispevok bez poznamky o otrasnych babach v ba sa ani nerata :) to mas ako prispevky uhlia o tom ako zeny zneuzivaju muzov

bibi123

beskyd-ved citaj si po sebe tie svoje prispevky, v kazdom prispevku ma (ako zenu, ako Bratislavcanku,...) urazas. Nechapem preco takto zovseobecnujes...

beskyd

bibi123, uz minule som ti slusne naznacil ze ked na mna mas potrebu reagovat, aspon si predtym odisti rucnu brzdu. uz dufam ze takto polopate je to zrozumitelnejsie:)

beskyd

preco len po 45? ked sa pozeram kolo seba tu v BA na tie cupky tak ma este nenapadlo ze tych partnerov maju preto ze ti chlapi ich maju radi, ved to sa hadam ani neda:)) cize podla vsetkeho chlapi zvacsa funguju dost na tomto animalnom principe a zeny zase na tom ze vyhladavaju zabezpecenie, taky je program, ze si na to niekto nevie zvyknut ani v zrelom veku je proste deficit v schopnosti vnimat skutocnost:)

kafe

uff.. počuj kočka, za tú chvíľu čo si tu, si vytvorila celkom slušnú kôpku tém.. (4 a možno ďalšie tvoríš:) veď si to mohla napísať všetko do jednej.