Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tocenie hlavy..

Príspevok v téme: Tocenie hlavy..
ninik

Chcem sa spytat, ci mate dakto podobny problem ako ja.posledne 2 tyzdne neviem co sa so mnoui deje, som slaba, keby som mohla cely den prespim, inak spim tak 10-12h denne, co priznavam je strasne moc!!!! ale ked sa nevyspim, som este horsie na tom.zacala som mat tocaky hlavy, je to daco ako ked ste po opici, lezite a ked zaspavate, tak vas celych toci, hlavou, ocami atd..je to dost neprijemne, mam z toho stach.v poslednej dobe som zacala ma toto tocenie aj cez den.ono mi to tak prejde cez oci a cez hlavu.ocne problemy by to byt nemali...naozaj uz neviem co mam robit, mam 4 rocne dieta, ja mam 25 a bojim sa, ze sa mi daco stane, ked budeme sami doma....teraz som si kupila Saframyl, dake volmopredajne ukludnovaky, vraj dost pomahaju a ze sa ukludnim...ale to tocenie mi neprestava.prosim vas, poradte mi :( dakujem velmi pekne

Dionne

Moze sa mi STALE krutit hlava aj z toho ze mam panicku poruchu?
V tom pripade sa asi s tym nic neda robit, ci?
Uz to fakt nezvladam, este aj pri pisani mi je uplne dorevu lebo sa mi vsetko hrozne kruti.., v skole nedokazem sediet na hodinach, ked pisem test vsetko sa mi kruti a nedokazem sa sustredit..

krút.-jana

Ahojte mne je po infúziach a po užívaní betaserc 24 trochu lepšie konečne ale dala mi ešte aj na ukludnenie aj persen40 máte niekto sím skúsenosti - pomáha určite? dakujem

ja40

Ludia dnes som bola na magnet.rezonancii ako samoplatca,lebo sa mi nechcelo cakat az do 25.novembra,ale nemohli mi ju urobit,lebo mam klaustrofobiu. Sokovala som sama seba,ze to mam az take,ale proste sa nedalo,skusali sme to 2 krat,ale dohodli sme sa tak,ze vo stvrtok to zopakujeme. Mam ist mojej doktorke povedat co sa stalo a mala by mi naordinovat lexaurin alebo diazepam,aby mi vraj bolo vsetko jedno. Myslite,ze by som to potom mala zvladnut? Este teraz sa klepem :-(

krút.-jana

Ahojte
Ďakujem za odpovede ja betaserc 24 beriem 3roky potom rok prestávka a znovu už skoro 3týždne, momentálne aj infúzie magnézium a neviem ešte čo tam...A nepomáha nič, ešte by som sa chcela opýtať na kolonoidné striebro. Dakujem majte sa a držte sa všetci.

smart_leoni

ja som mala tiež presne takýto problém, dnes som ani na prednášky nešla, lebo sa bojím, že voľakde odkvacnem, a tak som sa vybrala k lekárke, ktorá povedala, že to mám z psychického vyčerpania a bla bla bla, odporučila mi rybí tuk, pozri tému www.zdravie.sk, tak toto mi odporučila... ale mám také tlaky v hlave, že ozaj nič nevládzem... veľa šťastia!

ja40

Je naozaj betaserc placebo? A co znamena SFM? Brali mi uz krv,zajtra budu vysledky. 180eur pytali ak by ma zobrali na tu magnet.rezon.tento tyzden

Gappa

Daj si vysetrit krv na SFM. Ak mas hladinu SFM prilis vysoku, tak si daj predpisat Heparin. Tocenie hlavy by malo prejst.

janoo

krút.-jana : ja si myslim ze tocenie hlavy moze suvisiet so zlym filtrovanim obliciek reabsorbciou - spatnym vychytavanim telu potrebnych latok, ktore vlastne unikaju mocom.skus mocopudne bylinky,ako list brusnice,medvedicu lekarsku, ihlicu trnistu,nie kavu ktora je tiez mocopudna ale uvolnuje z tela kysle latky.
betaserc? - obsahuje oxid kremicity,za ten by som v dnesnej dobe nedal ruku do ohna.

cinkaa

Ked mas znamosti, ani na Slovensku sa necaka. V USA nemam znamych lekarov a na rezonanciu som isla este v tej isty den. Je to len o pristupe. Betaserc je placebo, nema ziadnu ucinnost.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tocenie hlavy.. - Fórum - ZDRAVIE.sk