Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zavadzanie tamponu

Príspevok v téme: Zavadzanie tamponu
zuzana100444

Mam problem zo zavadzanim tamponu ked ho zavadzam tak to strasne boli a uz nechce ist dalej aj ked menim smery ako keby my tam stale nieco v tom branilo prosim poradte lebo v piatok ideme cela trida na plavaren(musime) a ja neviem ako ho tam mam dalej zatisnut mala som tam asi len stvrt tamponu prosim poradte cim skor tym lepsie .. :D a inac mam 13 rokov .. vopred dakuje :)

katka1996

Ahojte baby ja som to uš mala je to v pohode, a vyem vam odpovedat na každu otazku ak sa chcete niečo spitat napište my na nic na pokeci katka1996@azet.sk aj rpčku poradím

zuzana100444

ja som na nete citala ze tampon ak je spravne zavedeny tak by ho vobec nemalo citit :D tak nwm .. ale dakujem velmi pekne vsetkym za rady :D

tetabaska

Oooj, pamatam si na svoje zaciatky :D Neboj, chvila praxe a pride ti to uplne easy. a aj ja sa pridavam k tomu, ze s aplikatorom to je uplna pohodicka. z toho vobec nemusis mat stres. Vobec to neboli. Mozno budes ten tampon v sebe trocha citit a to moze byt neprijemne, ale na to si rychlo zvyknes :)

bibi123

zuzanka, to Ti neviem povedat, lebo to clovek kupuje v ramci vacsieho nakupu a je to uz automaticke ako nakup chleba, rohliky, konkretny typ ryze, takze sa nepozeras po cenach... ale predpokladam, ze do 2 eur...

zuzana100444

dakujem pochopila som vysvetlili ste to uzasne :D a to cely ten aplikator musim dat do vnutra? :D dakujem :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zavadzanie tamponu - Fórum - ZDRAVIE.sk