vztah-nevztah...

Príspevok v téme: vztah-nevztah...
denisaKE

Potrebujem sa trochu vypisat a hodil by sa mi nestranny nazor. V zime som ukoncila dlhorovny vztah, pre partnerovu neveru. Dost ma to vzalo, avsak casom som samozrejme pocitila tuzbu mat vedla seba niekoho, kto ma bude mat rad - a ja jeho. Som pomerne atraktivna a o zajuem muzov nemam nudzu. Bala som sa vsak sklamania, tak som si pratnera chcela najst na zoznamke, kde sa ludia predsa len trosku spoznaju, kym sa stretnu. Zoznamila soms a s mojim sucasnym partnerom, dlho sme si pisali, kym sme s astretli, mali sme podobne zaujmy, vkus, zmysle pre humor. Aj stretnutia boli mile...zacali sm espolu chodit, aj ked mame rozdielne zaujmy (on hory, ja kultura). Spociatku islo vsetko skvele, bol pozorny, chcel ma vidiet takmer kazdy den...a teraz...malokedy sme spolu a to byvame nedaleko od seba. On radsej sedi pri PC ako by mal ist so mnou von...ani k nejakemu vyjadreniu citov z jeho strany nedochadza...o spolocne stravenych nociacha leboa ktivitach mozem len snivat...v restauracii mi je zvycajne trapne, pretoze ani neprejavi snahu zaplatit celu veceru (som financne nezavisla, avsak muzi v mojom okoli sa takto nespravaju). Mali sme aj vazny rozhovor a ja som navrhla rozchod, on bol proti...chvilu to bolo fajn, avsak naozaj len chvilu... Neviem co si o tom ymsliet...som pomerne verny typ, nerada sa rozchadzam...toto je valstne len moj druhy vztah. Ale nie som stastna, neviem co si mam o tom mysliet. Mam ho rada...ale naozaj neviem ako dalej :/

Deee

nuz nedavno sa nam v rodine rozpadol podobny vztah, laska ano, ale spolocne straveny cas malicko, radsej kamosi ako partnerka, vyznani lasky malo, pomaly bol aj cas na manzelstvo a deti, ale vztah sa nikam roky neposunul...ani spolocne byvanie, ani len dovolenka...to naozaj nema zmysel...sama citis, ze laska ma byt vasniva a prezivana naplno...nie len take zivorenie...

laskonka111

no nie si šťastná a máš ho rada... ak ho máš LEN rada tak sa nato vykašli, lepšie byť sama ako sa trápiť

janka?

presne takeho isteho som mala aj ja nedavno, tiez ma prvy oslovil atd... a nakoniec sme sa rozisli :( a teraz mi uz nic ine neostava len zabudnut

denisaKE

janka: ani aj tomu nerozumiem, najme preto, ze on oslovil mna a on chcel vztah...tak co pre Boha cakal?
mate59: ja nie som ten typ, co veri na princov...ja chcem partnera, nie princa.

mate59

tento vzťah ťa nenapĺňa a ani nikdy nenaplní.On nie je ten pravý pre teba.Ukonči to a čakaj na svojho princa,ktorý príde.

janka?

denisaKE- ja uz tym muzom tiez vobec nerozumiem , zo zaciatku je vsetko super stale chcu byt s nami , a potom zrazu nic akoby sme ich nezaujimali. nerozumiem tomu vobec :( ach jaj