Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerne potenie a zapach

Príspevok v téme: Nadmerne potenie a zapach
rok

Ahojte, chcem sa opytat ci sa da s tymto problemom nieco robit, totiz to som uz pocula velakrat o tejto "vade" krasy ale nikdy som si nemyslela ze ma to tiez zsiahne, ide totiz o mojho priatela, je schopny sa sprchovat 2-3 krt za den, ale aj tak patri medzi tych, ktori proste maju problem s potenim a je ten pot z neho neprijemne citit. A chcela by som sa opytat, ci je tu niekto kto s tym ma skusenosti a vie poradit nieco co naozaj zabralo...lebo mam pocit ze ma priatel z toho komplexy a nvm ako by som mu mohla pomoct....

nicolette

Driclor je síce super, účinkuje takmer hneď po prvom použití, ale pravdou je, že ho každý nemusí znášať. Je podľa mňa dosť agresívny pre citlivú pokožku, môže spôsobovať alergické reakcie, t.j. začervenanie, pálenie, svrbenie pokožky, na ktorú sa aplikuje. Je však podľa mojej vlastnej skúsenosti veľmi účinný pri nadmernom potení.

orol

Jednoznačne starý odporúčania hodný prostriedok - šalvia lekárska. P.s- proti poteniu nôh dubová kôra ( odvar ).

tinka201

ahoj....existuje pripravok DRICLOR, je volne dostupny v lekarni proti nadmernemu poteniu....tyka sa to ale potenia ked su v podpazusi mokre flaky, vlastne do zadrziava pot...ty ale pises ze tvoj priatel sa poti v tom zmysle slova, ze smrdi, teda sa nejedna o potenie, ze ma pod pazuchami flaky.....neviem ci to funguje aj proti zapachu...nech to vyskusa, mozno mu to pomoze, a ak nie tak jedine lekarske vysetrenie....je mnozstvo ochoreni ktore sposobuju tuto neprijemnost...jednym z nich je stitna zlaza.....

rok

No on nerobi ziadnu namahavu pracu ani nic....a vlastne v podstate sa nepoti nejak ze by mal mokre kosele alebo tak, ale proste zapacha od potu.... :-( a viem ze je to problem viacerych ludi, aj spoluziacku som mala na strednej taku, nam ucitelka hovorila nech sa jej nesmeje ze ma z toho psych.problemy..... a nvm, nechcem mojmu priatelovi hovorit ze smrdis, lebo uz aj s jehou mamou nam to leze na nervy ked sa ide kazde rano sprchovat a ked je v sprche tak je tam pomaly polhodinu......ale to podla mna neni tym, asi pokozka vyplavuje dake pachy aleboja nvm....nevie niekto poradit ze co?????

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerne potenie a zapach - Fórum - ZDRAVIE.sk