Spoločné sprchy (muži + ženy) na internátoch

Príspevok v téme: Spoločné sprchy (muži + ženy) na internátoch
luculienka

Chcem sa opýtať, či je nejaký zákon na to, aby boli v spoločných sprchách pre mužov aj ženy jednotlivé sprchové bunky uzavreté alebo zakryté závesom. Našla som len zákon, ktorý hovorí o tom, že sprchy majú byť uzavreté alebo polouzavreté. Pretože na internáte, kde bývam, máme aj chlapci, aj dievčatá spoločné sprchy bez závesov, dokonca tam nie sú ani tyče, na ktoré by sa závesy mohli zavesiť. A je to dosť nepríjemné, keď sa baba sprchuje a vlezie jej tam chalan.
Ďakujem za radu. :)

Lumik

Zaujimavy internat, ale ak su to vsetko buduci medici tak by to malo byt podla beznych zvyklosti, teda, ze pred lekarom sa nehanbime. No a ak niesu potom preco diskriminovat ostatnych :)

zooroo

Ahoj chcem sa opýtať ..o ktorý internát ide??...práve sa zapodievame touto témou nevyhovujúcich internátnych podmienok a hladame nejake info..ide o skolsky projekt..pls ak mozes kontaktuj ma na maily..ale tu..vdaka...

anjelik9

a keby si to podelite odvtedy dovtedy bababy a potom chalani? abo otoc klucikom ked tam je a povies že sa zaseklo =P ja by som sa hentak nesprchovala a taky bordel by som im tak spravila =P

dobra vila

Obdivujem vas, ze znasate taketo podmienky. Hotove skautky. Na taky intrak by ma nedostali, ani keby mi zaplatili!