Ovsené vločky

Príspevok v téme: Ovsené vločky
Alex Mason

Dobrý deň. Začínam s ovsenými vločkami a mám pár otázok. Prehrabal som fórum, no nikde som nenašiel odpoveď na tú svoju tak som založil novú tému.

1. Ak by som si dal 2x denne (raňajky, večera) 30g ovsených vločiek, tak priberiem?
2. S čím mám skombinovať ovsené vločky (keď ich kombinujem s bielym jogurtom tak je mi zle) tak, aby boli chutné, ale zároveň, aby nemali viac ako 1500 kJ a aby nemali viac ako 40g uhlohydrátov (sacharidov)?
Skrátka tak, aby som z nich nepriberal.
(NIE: orechy, sušené ovocie, semienka, biely jogurt)

Snažím sa schudnúť, lebo som tak trochu pri sebe, začnem chodiť aj do posilovne, ale hlavne ma trápi strava. Všimol som si, že som z ničoho nič schudol takmer 2 kilá za 2 týždne a to som ešte nejedol vločky, tak som si začal veriť, že s vločkami by som to mohol zvládnuť ešte aspoň o tých 7 kíl.

Ďakujem :)

mona 111

Mne pomohlo vysadiť sladké jedla a znižila som si porcie jedál ale jedla som to čo doteraz a ak som hladná po 19 tej tak Activia to istí..a pijem len čistú vodu,cukor len do kavy..mne to zabralo.

baaaara

TrainingBoy na tej stranke co si napisal - posilnovanie.sk som sa docitala o sacharidovych vlnach a chcela som sa opytat co je takato vec vhodna aj pre baby co chcu schudnut tak 4-5 kil (teda pre mna:) alebo je to hlavne pre chlapov co si chcu zhodit viac a rysovat si svaly a tak?
lebo by sa mi pacilo mat metabolizmus na najvyssich obratkach :) ale zda sa mi ze mne by mozno stacilo aj ,,obycajne chudnutie"

Alex Mason

OK, takze myslis, ze prijem moze byt tych 5000 kJ, a vydajom extremnym myslis, napr. v posilovni ako nejaky narocny beh na beziacom pase?

TrainingBoy

pointa je v meneni mnozstva prijmu sacharidov aby sa ti metabolizmus nestihol adaptovat a ostal na vysokej urovni, cize prijem energie maly, vydaj velky a metabolizmus na max ... ale na zaciatok ti staci aj obycajna dieta, lebo toto je dost narocne

TrainingBoy

a ozaj tych 10 kg mohlo byt za taky mesiac mesiac a pol? priblizne ... ale isiel som sacharidove vlny co je dost rychle ale narocne

TrainingBoy

nemusel si otvarat novu temu...ano 3 kg je normalne, nie je na tom nic zvlastne, da sa aj viac ale to by uz asi nebolo dobre, v prvom rade ta upozornim ze na zaciatku chudnutia prichadzas aj o vodu, preto aj to rychle chudnutie, ta sa po skonceni vrati naspat, takze sa toho netreba zlaknut
ja som chudol uz niekolkokrat, prv ked som sa rozhodol len tak, mozno trochu z cistajasna, no bolo to dost amaterske chudnutie, ale bolo ucinne, potom ako som zacal cvicit tak som popri svaloch nabral aj nejaky ten tuk, co je bezne, tak som isiel do rysovacky kedy som dal dole asi 10 kg a toto leto mozno pojdem znovu
k tomu cviceniu si skus pozriet stranku posilnovanie.sk, trener je zbytocne drahy, malokedy najdes lacneho trenera (ako mna :D ale som len VS student ktory ma niekolkorocne skusenosti a ziadny kurz takze preto...) tak by som za to nevyhadzoval peniaze, ja som tiez zacinal tak ze som si sam nastudoval, nieco sa spytal a tak
popri chudnuti sa svaly spevnia len minimalne, kedze mas energie nedostatok, ak teda chces viac, musis potom aj mat adekvatny jedalnicek a dobre zostaveny treningovy plan

Alex Mason

No, ono je to tak, že chcem súčasne chudnúť, ale si aj trošku formovať postavu - napr. tou posilovňou.

A vitamín C neni problém - mám Celaskon :D