Chcem vratit cas....

Príspevok v téme: Chcem vratit cas....
hulagen

Ahojte viem,ze je to blba otazka,ale aj tak. Strasne by som chcel vratit cas,chcel by som byt tak 5 rokov do zadu,je mi hrozne smutno za minulostou a trapim sa pritomnostou a este viac buducnostou...najradsej by som bol tam,kde som bol pred piatimi rokmi,na vysokej,na intraku,ale hlavne bez osobnych problemov.Neexistuje nejaky recept na vratenie casu?

hulagen

mna hlavne trapi to,ze keby som v minulosti spravil urcite veci inak,mohlo by to byt vsetko uplne ine. Vtedy som to pokazil,lebo som nebol vyzrety,teraz to uz naspat vziat nemozem aj keby som velmi chcel,stale budem v ociach toho dotycneho hajzel

hulagen

mna hlavne trapi to,ze keby som v minulosti spravil urcite veci inak,mohlo by to byt vsetko uplne ine. Vtedy som to pokazil,lebo som nebol vyzrety,teraz to uz naspat vziat nemozem aj keby som velmi chcel,stale budem v ociach toho dotycneho hajzel

lost

teoreticky to mozne je, ale museli by sme najst mimozensku technologiu ktora uz pred tymi piatimi rokmi bola zostrojena.
Alebo takto:
stroj casu do minulosti je udajne fyzikalne mozne, ale len do takej minulosti, do toho momentu, ked bol ten pristroj zapnuty, pretoze ak by ten pristroj neexistoval, tak by ta to nemalo kam vratit.
Teoreticky si potom mohol vytvorit alternativnu realitu, ale to este nie je potvrdene :)
Cize je to takmer urcite nemozne..

Jedine co sa da teraz, prave v tomto momente robit je poucit sa z minulosti.. Vyriesit dnesne problemy, ale to uz sa tazko radi, no drzim palce - nevzdavaj to !!

mate59

to poznám, no nejde to,treba sa popasovať s problémami a prítomnosťou,o to ľahšie ti to pôjde v budúcnosti.

svetlo v tme

ani sa nebudem pytat, co sa ti stalo, lebo to nie je dolezite..

aj keby si sa vratil do minulosti, opat by raz nadisla tato pritomnost a tu by si nezmenil... minulost ani buducnost nie su dolezite...pritomnost je ten okamih, kt. mas v moci ovplyvnovat, menit, uskutocnovat podla svojich predstav...clovek sa prilis upina na minulost a buducnost a unika mu zmysel pritomnosti....urob teraz v tejto chvili zmenu, to najlepsie co sa da v danom okamihu, konaj hned!...skus to napravit ak sa da, ale nerozmyslaj prilis dlho ...lebo opat len upadnes do beznadeje z pokazenej minulosti a neistej buducnosti

a este si povinne precitaj knihu Sila pritomneho okamihu -Eckhart tolle a otvoria sa ti oci ..

drzim palce :)