Chovanie ucitelky voci detom

Príspevok v téme: Chovanie ucitelky voci detom
18hvizd

Dobry den.Pani ucitelka chcela od ziakov,aby nakreslili na obrazok nieco,co by chceli mat deti v izbe.Moj syn nakreslil sibenicu.Ked som sa ho opytala,preco nakreslil prave to,tak mi povedal,ze aj Janosik mal take.Pani ucitelku to strasne urazilo,a povedala mi,ze take nieco kresli len psychopat,a uchylak.Ked som sa jej opytala,co povedal na to nej,tak mi odpovedala,ze ona to s nim radsej neriesila.Myslite si,ze pani ucitelka reagovala spravne?Podla mna,teka slova nemala vobec co vypustit z ust,mala sa s nim aj ona porozpravat,a nie,ze ona sa radsej nepytala...a na dalsieho ziaka povedala,ze je to fyzicky debil..prosim,napiste mi svoj nazor...dakujem...syn ma 9 rokov...

jajka001_

iveta - to by si nespravila, lebo by si chcela to vyriesit v klude, aby tam tvoj (fiktivny) syn mohol ostat studovat

Iveta Michael

No tak to je vrchol stupidity!

Kebyže nejaká zakomplexovaná fuchtla /sorry za výraz/by si dovolila mi toto povedať na syna tak by som mala veľký problém aj ja zo sebou,pretože ja by som tam vpálila a vyškriabala by som jej asi oči,tak by ma to dožralo...ale minimálne čo by som urobila je to že by som šla okamžite za riaditeľkou-či riaditeľom školy a povedala by som mu to a to atkým spôsobom že by som musela dosiahnúť nápravu a postih učiteľky...a okrem iného by som zvážila aj ďalšie zotrvanie dieťata u nej..a samozrejme by som jej správanie zverejnila...

ta3

absolutne neprofesionalny pristup, tato ucitelka rozhodne nepatri za katedru, na Tvojom mieste by som podala staznost na jej spravanie

michajela

..treba to riešiť určite s riaditeľom/kou školy..netreba si nechať. Mám podobnú skúsenosť, kým som si nechala, nakladala p.tr.učiteľka synovi..keď spadol na korčuľovaní a zlomil si nos, bol " nenormálny človek ", lebo normálny pri padaní sa zaprie rukami, neboli s ním na ošetrení,syn 2 týždne PN, vraj to nič nebolo,neverila že mal otras mozgu... a vrchol bol, keď som nebola na rodičovskom,( mala som vážne chorú maminu), syn ma ospravedlnil, že sa starám o babku a ona: to sú výhovorky rodičov, vždy je niekto zrazu chorý!!!( mamina o 2 týždne zomrela) Tak som šla do školy robiť poriadky..netreba sa dať

pastelkaa

Adamkrt, vytvarna vyhcova nie je na nic....detské kresby veru netreba odcudzovat, ale je mozne ich diagnostikovat.....ucitelka si nemoze dovolit hodnotit takto kresbu, pokial to teda nevie a robit zavery a este to vyslovit pred rodicom nahlas.....jasne, ze nie je hned psychopat a uchyl....ja by som tiez isla vyssie a nenechala to tak, aby si nahodou nedovolila nakoniec povedat nieco aj tomu dietatu, na nom to zanecha vacsie stopy ako na rodicovi a ziadala by som dokaz ako k tomu prisla, dospely rozumny inteligetny clovek a navyse ucitel by taketo veci nemal len tak ľahko vypustat z ust.....

sasskia

To si naco este cakala ? Ja na tvojom mieste by som to netolerovala, aby jedna ucitelka sa takto vyjadrovala o mojom dietati.Okamzite by som to riesila s jej nadriadenymi a ak ani oni nic neurobia a zametu to pod koberec, isla by som vyssie. a ver mi, ze nehovorim do vetra....sama to teraz riesim,podobnu situaciu a kedze sa ucitelka aj jej nadriadeny.teda riaditel aj zriadovatel skoly k tomu postavili odmietavo, isli sme vyssie. A ver mi, nedopadlo to pre nich dobre.Jednoducho si to nedaj ani ty.Az neurobis uz teraz nic, ucitelka si to bude robit aj nadalej, pretoze vidi, ze vam to asi nevadi.Moze to dorast do katastrofalnych rozmerov. To si vobec neuvedomuje,ze tym, co povedala sa uz dopustila sikany? Chudina, asi nevie, ake dosledky by z toho mala, keby si sa ty a ostatni rodicia spojili a podali na nu staznost. Mohla by aj balit kufre.

janka666

to keby mne povedala nejaká učiteľka zo škôlky na môjho syna , že je debil a psychopat, tak si to od nej vyprosím a za dalšie by som si to rovno napálila za riaditeľkou školy, čo to má za nekompetentný personál. Pedagogiku skončia všelijaké zakomplexované baby a potom to tak aj vyzerá..deti sú preto deťmi, lebo sú čisté a nemyslia zákerne a bez bočných úmyslov na rozdiel do nás dospelých..a teda kreslia si čo chcú a ako chcú a nerozmýšlajú nad tým, či je to morálne, či eticky v poriadku...stupidita..akože tieto baby majú vychovávať deti?!!

AdamKrt

18hvizd:

myslim, ze synator ma ucitelku uplne na haku a lezie mu krkom. Robi si z nej vtipy a pravdepodobne vytvarnu vychovu povazuje za zbytocnost, co aj je...

V jeho veku, ked sa napr. ucitelka na hodine pytala, ze deti, co je to majoranka, mne bolo hned jasne, ze sa jedna o koreninu a pouziva sa pri kuchteni... Ale bral som to ako drzost, stupiditu ucitelky, nieco take sa pytat. Tak som sa prihlasil, vyvolala ma a s udivom na tvari som jej povedal, ze to je na cistenie zachodov.... :-D

Nemala provokovat... :)

doubledog

to je totalne neprofesionalna reakcia ucitelky.
ak si mysli,ze take nieco kresli len psychopat a uchylak, tak ma zavazne nedostatky vo vzdelani.
zamysli sa nad tym, ci chces, aby takato ucitelka ucila tvojho syna.

btw. kresba sibenice s poznamkou, ze take mal aj Janosik, je celkom vtipna :)