Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť

reseto

chlapce ty ma uz hnevas,si ako kojenec,chces aby si si nieco privodil?aby ti zlyhali oblicky alebo si dostal neviem aku vaznu chorobu?Natahujes to ako ...... Si normalny?Bud chlap a chod k tomu doktorovi a neplac ako baba a nic s tym neurobis.

philips

Dnes v škole som si dal 2 ibalginy. Celú poslednú noc som nemohol zaspať lebo keď som zatvoril oči tak som si uvedomil tú silnú bolesť.

llek

Odkedy si sem napisal prvy krat ubehol asi mesiac a este stale mas bolesti tak s tym treba nieco robit a nemam na mysli nejake masticky ci ine podobne veci. Potrebujes take normalne vysetrenie - laboratorne, sedimentaciu, vysetrenie mocu, ultrazvuk brucha. To su veci bezne dostupne. Okrem toho - neurolog by mal vediet zhodnotit aky typ bolesti to je, ci je to vec chrbtice alebo skor niecoho co je zapalene, alebo niekde tlaci a podobne. Neviem kolko mas rokov, ale ked chodis do skoly, tak si mlady. Nezistil si nejaku zmenu na semennikoch? ak by sa ti nieco nezdalo, tak hybaj k urologovi. Ked nikto z tych co som vymenovala po pordianom vysetreni nic nezisti, tak potom mozno masticky, ale dovtedy treba patrat po pricine

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť - Fórum - ZDRAVIE.sk