Vianočné medovníčky

xxxxxxxxxxxx

vyslahaj jeden bielok s 8 lyzicami preosiateho praskoveho cukru s lyzicou skrobu, mozes dat citronovu stavu.

inak je jedno aky recept najdes aby boli makke ich treba piect kratko a nezabudnut na nich potom pravdaze vyschnu a budu tvrde...

rony26

na 1 bielok 160-180 g praskoveho cukru, podla jeho velkosti...cukor treba dobre preosiat 2 alebo aj 3krat...a potom neslahat, ale miesat!...najlepsie rucne pripadne mixerom s metlickami na miesenie cesta (nie na slahanie)a na nizkych otackach...miesas cca 20 minut, kym poleva nezhustne (nesmie kvapkat z metliciek ci z varechy, musi ako tak drzat pokope)...ak je prilis husta mozes pridat par kvapiek citronovej stavy, ak je riedka tak preosiaty cukor...drzim palce :)

dobra vila

Prosim Vas, tych, ktori ste v peceni medovnikov zbehli, poradte mi, ako nachystat polevu???
Bielko+cukor, to je vsetko? Tak aby to bolo chutne :D, na nete sa mi nejako nedari ponachadzat ako na polevu. DIKY

rony26

bolo sa treba drzat mojho receptu, ja tam mam pol cm ;-)...ale mne sa to stalo tiez, ze sa pri peceni trochu roztiekli...tak ked budes robit repete skus dat len 3/4 prasku do peciva, moze to byt aj tym...ale tesim sa z toho, ze su chutne a hlavne makke :)

:))

tak medovnícky uz 2 hodiny napečene, a chutia super aj makučke su :), len vyzeraju hrozne :D lebo sme ich vyvalkali podla receptu na 1 cm a tak hrozne rozkysli ze z hviezdičky sa stal štvorec :D a potom sme par na tenko a tie su pekne :).. čize budeme musiet spravit repete :D

rony26

ja tiez dufam, ze budu jedle, lebo inak to asi schytam :)...potom daj vediet
ten ocot to pocujem prvykrat, ja by som ho teda nedaval...sprav len cukor s bielkom, ale ten cukor preosej viackrat...ak sa ti bude zdat poleva husta pridaj par kvapiek citronu, ak riedka tak trochu solamylu...vela stastia :)

:))

ja som si len dnes urobila cesto a zajtra idem piect :))) tak teším moje prvé medovniky v živote, recept bol ako napisal rony26, len som nedavala citronovu koru, dufam ze budu jedle :D... a mam otázku co sa týka zdobenia, lebo nasla som navod že : 150g cukru, bielok a lyzica octu, a ten ocot mi znie divne , fakt sa má dávať????