Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKNE na brade,okolo ust :(

danielka123

Raz som to na fore spominala,ale ja som dlhe roky trpela akne na brade a kolo ust aj po 30tke. sposoboval to fluor, ten je v sucastnych zubnych pastach vo velmi velkej miere a sposobuje alergie, skus vymenit zubnu pastu za bezfluorovu- za odskusanie nic nedas. mne to uz po tyzdni vsetko vymizlo.dostat bud Stoma v drogerke, alebo paradontax v lekarni bezfluorove pasty.

aloegel

Dobry den. V pripade akne je vhodne pit aloe vera gel, uživat propolis. na akne natierat želé z aloe vera, propolisovy krem. pre viac informacii kontaktujte ma na aloegel@azet.sk

radomil

Zdravim,
sam som trpel 8 rokov na neurodermatitidu, takze tuto problematiku velmi dobre poznam. Ziadny z lekarov mi nevedel pomoct, ale podarilo sa mi najst riesenie.
Odkyselenim organizmu specialnymi mineralmi a naslednym pouzivanim probiotik a kvalitneho av gelu (vysoky obsah enzymov, vitaminov a inych ca. 100 preukazanych zdraviu prospesnych latok). Tieto sa mozu uzivat sucastne alebo postupne. Taktiez kazde rano pijem malinko olivového oleja, ten mi sluzi ako zdroj Omega 3 nenasytenych mastnych kyselin.
oznam uz aj ludi s akne ktory si svoj problem krasne poriesili.
Pri akne je taktiez dôlezite pouzivat vhodnu-cistu kozmetiku na osetrenie pleti. Bez parabenov a podobnych chem. prísad.
Ked budes mat zaujem poradim Ti viac.
Rado

radomil

Zdravim,
sam som trpel 8 rokov na neurodermatitidu, takze tuto problematiku velmi dobre poznam. Ziadny z lekarov mi nevedel pomoct, ale podarilo sa mi najst riesenie.
Odkyselenim organizmu specialnymi mineralmi a naslednym pouzivanim probiotik a kvalitneho av gelu (vysoky obsah enzymov, vitaminov a inych ca. 100 preukazanych zdraviu prospesnych latok). Tieto sa mozu uzivat sucastne alebo postupne. Taktiez kazde rano pijem malinko olivového oleja, ten mi sluzi ako zdroj Omega 3 nenasytenych mastnych kyselin.
oznam uz aj ludi s akne ktory si svoj problem krasne poriesili.
Pri akne je taktiez dôlezite pouzivat vhodnu-cistu kozmetiku na osetrenie pleti. Bez parabenov a podobnych chem. prísad.
Ked budes mat zaujem poradim Ti viac.
Rado

mirka 23

ked okolo ust, tak pravdepodobne nemaš v poriadku žaludok.
Na žaludok treba jesť kvalitne enzymy, probiotika a vlakninu. (pomlete ľanove semienka su super)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKNE na brade,okolo ust :( - Fórum - ZDRAVIE.sk