Bolesť pupka a mierne pod pupkom?

Príspevok v téme: Bolesť pupka a mierne pod pupkom?
vol

Zdravím. Mám problém, bolí ma okolie pupka a mierne pod pupkom je to taka vnútorná bolesť ktorá sa tiahne akoby až do penisu, pri močení je to veľmi cítiť a je to nepríjemné. Postrehol som to najprv keď som sa predvčerom prudko zdvihol zo stoličky a akoby som sa prirýchlo natiahol...alebo tak nejak...akoby tam niekde vznikol kŕč ktorý ešte neprešiel? Netuším o tejto bolesti veľa a nie je o tom veľa ani na googli tak prosím pomôžte mi kto by vedel o čo ide. Pravidelne cvičím a presne v ten deň keď sa mi to stalo tak som poriadne tvrdo cvičil brucho...neviem či to s tým ma nejaký súvis (presílene brušne svalstvo?) ale radšej to napíšem. Prosím poradte mi ďakujem.

ffaaff

aj ja to mam natiahol som sa otvorit okno zo stolicky zrazu to tak zabolelo nestalo sa mi to raz mozno dva krat za zivot ono to dufam prejde casom. musim podoktnut ze tato odpoved tohto paka tu konsku mast si nanes na banan a strč si ho do rici a hlavne tu cili hrejivu ty kokot uchyak

Dr.Online

chalani vyskúšajte " konskú mast ! riadne si nou ponatierajte vajka, penis, pod pupkom, a pomali masírujte (odporúčam tú pálivú - je to velmi príjemné a fakt to pomáha aj pri bolestiach v semenníkoch , prekrvý to celý penis a zabráni k roznym zápalom žliaz! ) ja som to vyskúšal a teraz to robím vždy pred kúpekom ... v kúpelke sa pekne posad na uterák roztiahni nohy, uvolni sa nanes na obe ruky tú mast - zohrej si ju tak že si pár krát dýchni do rúk aby sa mast dobre klzala a venuj sa mu !!! je to to najcennejšie čo máme ! starajme sa o nich ! ( ak budeš mat nakoniec nutkanie k masturbácii je to normálne : takú davku se..na si ešte nevidel! ) odporúčam