prvy pohl. styk - krvacanie

Príspevok v téme: prvy pohl. styk - krvacanie
panna

ahoj...potrebujem radu aa nie vysmech dakujem...mam 17 rokov aa priatelia ktoreho velmi aa som si nim ista...chceli by sme to uz spolu skusit ale najviac sa bojim toho ze budem krvacat..viem ze to je individualneho ale ...budem velmi krvacat pocas toho ? ide mi o to ci posminime plachtu aa aj potom ci to bude silne alebo ako? ci si mam vziat vlozku ale ako to riesit?? ta rady velmi pekne dakujem :))

...

ja som tiez vobec nekrvacala ale museli sme to urobit na viac pokusov, nejde o to ze by sa do mna nemohol dostat ale strasne ma to bolelo a on to nechcel spravit nasilne..tak sme to skusali tak pomaly..ale potom je to uz super ked to mas za sebou, chvilu to este bolelo ale uz nic strasne :)

Eliia

Ahoj! Ja som nekrvacala vobec ( podotýkam však, ze to chcelo viac pokusov, kým sa "do mna priatel dostal" )Naozaj tu ide skor o bolest, ale to je tiez individualne...

lioness_01

krvácať nemusíš, nie každá žena krváca, skôr by som sa obávala bolesti a nie krvácania, plachtu možno pošpiníš, a vložku ti netreba, a nie, to nebude nejaké silné...