Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Este som nemal vazny vztah

SnowyOwl

ahojte,
ja som sem už dávnejšie pár krát prispela nejakými svojimi myšlienkami, no dlhší čas som sa sem nepozrela.za ten čas sa však u mňa nič nezmenilo, čo sa srdcových záležitostí týka. tiež som stále sama...nejako mi to zatiaľ v tejto oblasti nevychádza. niekedy je mi veľmi smutno, že nemám pri sebe niekoho blízkeho, no na druhej strane je mi samej v podstate celkom dobre. nemusím sa nikomu spovedať, nemám žiadne záväzky...žijem si svoj život (snáď) najlepšie ako viem a svoj voľný čas trávim s rodinou a kamarátmi-s tými, na ktorých mi najviac záleží.
je nás tu asi dosť veľa takých, ktorých občas trápi samota-čo sa citového života týka, tak vám chcem povedať, aby ste nezúfali. nádej zomiera posledná, tešte sa z každého nového dňa a snažte sa ho prežiť čo najlepšie. verím, že všetko má svoj čas a raz určite príde to, čo prísť má. láska si nás raz nájde, ak si ju náhodou mi sami nenájdeme skôr:)

pridávam jeden tip, z ktorého môžete načerpať nové myšlienky a tie vám možno poskytnú nový pohľad na niektoré veci:)pohrabte sa v článkoch, je tam veľa múdrych viet;)
www.positivityblog.com

RazorX

elsa5.5: pises tu o sebe?

ustupkov robim dost, a vsimam si aj ludi okolo seba, ponaucil som sa z ich chyb.. a nech si kazdy robi co chce.. je mi to ukradnute..

vazne si nic nemusis dokazovat, koho tu ides zhadzovat alebo komu dokazovat svoju pravdu...

nevies neries nerad

elsa5.5

RazorX,zmeň ten pohľad na život,všímaj si aj ľudí okolo seba,ked si nájdeš priateľku tak aj ty budeš musieť urobiť nejaký ústupok,nikto ťa tu nechce urážať,ale uvedom si že na tomto svete sú aj iní ľudia nie len ty.

RazorX

elsa5.5: O moje iq sa bat nemusis a nic ta do toho nieje, ci som trapny je uhol pohladu.. kludne ta takto mozem vnimat ja... Prave take zeny, sko si ty, nemusim - a vysvetlovat ti preco taktiez nebudem. Su proste ludia a ludia, s velkymi rozdielmi...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Este som nemal vazny vztah - Fórum - ZDRAVIE.sk