Este som nemal vazny vztah

xy:)

alchemist a nemas nejaku chybu v komunikacii? ja som poznala jedneho chalana, nehovorim, ze je to tvoj pripad, ale to bol strasny bulo. daval mi divne otazky, pytal sa ma uz na sukromne veci, hoci ma poznal sotva den, este sa ku mne nebezpecne nahol, ked rozpraval, no velmi neprijemne. cely strnuly, neprirodzeny, nevedel chudak ako komunikovat, ale to, co z neho vyslo, nikdy nestalo zavela. neviem, skus porozmyslat ako posobis na dievcata, alebo sa spytaj nejakej kamosky, ak nejaku mas, ze ako posobis na nu trebars. mozno ti pomoze vychytat nejake muchy.

nyky20

No to je život: (

JA tiež poznám 28 ročného čo nemal frajerku a tiež to nedokážem pochopit, lebo je to fakt super chalan.

A spolužiačka si zobrala vo februari kamaráta zo školy ( rovnako starého) a od augusta maju syna. No ale tiež to nemajú lahké. Obidvaja maturovali pár týždnov pred narodením krpca...

Ale ešte jeden príklad ti dám : )

Zrovna dnes mi kamarát písal na pokeci, že prestáva tam chodiť, vymazal si foto že našiel tu pravú.: ) A tiež to prežíval podobne ako ty a nedarilo sa mu žiadnu nájsť. A teraz je štastný, len dufam že im to vydrží ....

alchemist

ja som tiez, za to radsej menej ale normalnych ako opacne, ale aj je to uz dllllho, ked si zoberiem, ze moji rodicia uz taky cas kocikovali mna, a ja som v tomto veku este ani frajerku nemal :(, a to nehovorim o tom, ze tohto roku som uz bol dvom kamosom na svadbu, pomalicky si zakladaju rodiny a ja nic, jednoducho nezajem...

nyky20

alchemist
no ale radšej menej a poriadnych ako vela ...

Ale fakt je to zaujímavé ...

lost

A ty tiež čakáš, alebo už si sa dočkal?? : D
Mne by stačil jeden normálny ( viacej nepotrebujem )

lost

Nechci vediet dokedy... Niekedy je asi lepsie nevediet :)
(i ked ja som proti tomuto tvrdeniu v 99,999% )
A potom to ubehne ako voda :D

A vies v com je vtip?

Co je lepsie, cakat do 30 a potom mat jedneho, mozno dvoch za cely zivot.
Alebo zacat v 10 a mat ich 10 ...
Alebo zlaty stred, zacat v 18 a mat ich 3-4 ?

Niekedy je menej viac..