Este som nemal vazny vztah

nyky20

No tak máme to podobné : -) Ja si s každým super rozumiem ale pri tom sa to aj končí : ( nepreskočí tá iskra.

Ale ver, že ked ste zostali kamaráti na ktorého sa dá vždy spolahnút - NIEKEDY je už len krok k láske : o)

alchemist

- dexter, prijemne to nie je, a hlavne teraz ked sa blizia sviatky a tak kazdy kupuje frajerkam darceky a tak len ja nemam nikoho komu kupit okrem rodiny samozrejme...
- nyky20, neviem kde je chyba, ci vo mne alebo nie, zaujimavych som stretol viac, ale asi stale chybala ta povestna iskra, s kazdou zostanem len kamarat, na ktoreho sa moze kedykolvek spolahut...a ked nad tym tak rozmyslam, respektive ked vidim ked sme s kamosmi na pive a niekomu prezvoni frajerka, tak sa certia, ze co zas otravuje, hmm aky ja by som bol rad, keby mne tak nejaka prezvonila :) no hold asi mi to sudicky nepriali

nyky20

No presne túto otázku som tu riešila pred pár týždnami dozadu ja : (
( No ale mám len "20")

A kde si myslíš, že je chyba?? Bráni niečo tebe, alebo si len nikoho zaujímavého nestretol?

janka?

ja som na tom podobne aj ked som zena akurat ze mam 22, rozum na 30 a vsetkych chalanov co stretavam v mojom veku sa chovaju este ako deti ba dokonca jeden chalan mal tiez tolko ako ty a spravanie no comment, takze ja uz neviem , ani mlady ani stary ,asi ziadny :/

dexter

je to v pohode... hlavne sa nezatazuj nazorom okolia. z vlastnej skusenosti viem, ze taketo nieco cloveka do sere samo o sebe ale narazky okolia resp. porvnavanie sa s okolim (s vacsinou, s priemerom) to robia este horsim...
pozri sa na to z inej strany. su aj ludia, ktori si nasli partnera v 30ke, 40ke, 50ke... a su taki, ktori ho nemaju cely zivot. viem ze to nie je prijemne, ale ako vravim, hlavne sa neprovnavaj...

kafe

ano, je. Si možno jeden z tisíca, ale keď si len spočítaš, koľko miliónov ľudí existuje, tak patríš do celkom slušnej kôpky ľudí. Nie si NIČ výnimočné. Patríš len do menej početnej kôpky ľudí. Ale byť jedným z tisíca je vlastne celkom slušná výnimočnosť :) takže tak trochu SI niečo extra AJ NIE.