Este som nemal vazny vztah

t333

keby som ti aj povedal nejake cislo... co by ti to omne povedalo?
su chalani ktore maju nizke naroky - staci im aby to bola baba a ako tak vyzerala. taky mozu mat aj uspesnost 1/1.
kto uz ma vyssie naroky nemusi mat ani uspesnost 1/10.
a to uz ani nehovorim, ze do toho zasahuju aj rozne okolnosti atd.

GorillaZ

No samozrejme ze som nemyslel oslovovat ludi na ulici :D Proste ak sa nasktytla prilezitost (hocikde hocikedy) tak ci ste sa pokusali o nieco.

No musim uznat ze babi skor cakaju na chalanov ked spravia prvy krok tak sa ti Jeanny ospravedlnujem. Ale ako to je v tvojom pripade ? Pritahuje ta momentalne nejaky chalan ?

alchemist, podla teba kde nastal v tych 10 pripadoch zlom, resp. v com myslis ze sa to nepodarilo ?

jeanny

a ty bezne oslovujes cudzich chalanov na ulici alebo ako si to myslela? navyse vacsina bab (ak nie vsetky) co poznam "bola oslovena", mam pocit ze problem je skor niekde inde

t333

GorillaZ,
co myslis oslovenim?
lebo vacsina vztahov aj pokusov o vztah vznika bez nejakeho priameho oslovenia.
proste sa zoznamis niekde v partii kamaratov a nejako sa to vyvinie dalej.

GorillaZ

Mozem sa nieco spytat ? Jeanny, t333, kolko chalanov/bab ste oslovili ? Nechcem urazat, len si myslim ze kto sa nesnazi tak nic neziska.

jeanny

zrejme tu aj ja budem vypisovat aj v 28 :) pametam si ako som stresovala v 21, keby som vtedy vedela ze este o par rokov to tak bude tak sa asi rovno obesim..kdo vie ako dlho este, este ze to neviem :)

jeanny

presne...ja uz zacinam byt vo faze ZUFALSTVO, vlastne skor uz prechadzam do fazy REZIGNACIA...mam pocit ze uz som sa snazila dost ale jednoducho osud to tak asi nehcce :)

t333

alexxandra18,
MOZNO nebudete patrit...
to je prave ten problem.

mal som 20 ani ma to netakovalo. v tom istom obdobi prsilo asi najvacsie sklamanie u mna co sa tyka bab.
zacal som si to viac uvedomovat az ked som mal asi 23. stale to nebola vsak panika. len som ptoste skusil preto nieco urobit, nejako tomu pomoct - skusil som internet.
25 - stale nic a to uz bolo ciste zufastvo a depka.
teraz mam 28, stale som single.
tiez som si hovoril, ze MOZNO...
az toho mozno je uz zopar rokov.