Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

biele bodky na hrtane

Príspevok v téme: biele bodky na hrtane
milla250

Dobry den, zopar dni ma trapi zapalene hrdlo a ked sa mi zdalo, ze to dostavam pod kontrolu, zacali sa mi len na stene hrtana objavovat biele bodky. niektore su pravidelne, ine posobia ako flaky. dokopy je ich asi 5, aj ked niektore nie su velmi velke. dost to boli a hlavne v bodoch, tentokrat nie cele hrdlo. chcela by som sa spytat, ci ide o afty alebo by to mohlo byt nieco ine? horucku nemam a celkovo sa necitim zle. za rady vsetkym dakujem.

bibisa

no tak to je blbe ale zas na nejake bodky v hrdle sa neumiera takze nesmut a mohla by si si to aspon odfotit ak sa da a potom to ukazes doktorke ked sa vratis !)

milla250

nerobili mi vyter, lenze moj problem je, ze som v cechach a nemam ceske poistenie... hoci mam eu preukaz poistenca, musim platit za vysetrenia..

bibisa

ale vyter ti nerobil nie? tak ako mozes vediet ze nemas?mala som kamosku kt mala tiez toto a nemala ani priznak choroby ale predsa len.isla by som na vyter tak ci tak..mozno to je neskodne ale...

milla250

no lenze priznakmi su aj horucka, ale ja ziadnu nemam. a navyse vcera som bola u lekara, takze keby som mala nejakeho streptokoka alebo stafylokoka, myslim, ze by to zistila, nie? je pravda, ze tie biele botky sa mi zacali az dnes, ale nejake priznaky by som musela mat aj vcera, ked som sla...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

biele bodky na hrtane - Fórum - ZDRAVIE.sk