Antikoncepčná náplasť

lilianna

Ahoj moon-driver:)
Wie are champions....

V Aspene je krásne len je problém sa tam dostať. Večne je tam hlava na hlave.
Inak pohoda:))

Tie M.hole teda maju dozvuky.
NA teplotu: dobre ,dobre vypotiť,piť vela tekutín + vit.C, bazový čaj

Kombiovanie Paralenu s Acylpyrínom vyvoláva krče.
Nekombinuj ani Brufen s Paralenom tiež je to pritiahnuté za vlasy...

Potiť,potiť,potiť !!!!!+Paralen+vit.C

Doužívať Antibiotiká....

Tie zákusky mi rozchytali...:)Nemal si behať po holiach niečo by sa ušlo aj Tebe:)

Inak som rada že splnam kritéria naplaste:)aj implantátu:)
Čo sa týka implantátu, teda tej ceny to som šla do extrému...no ktovie rodinné bal.:)
Isto sa ozvem lebo chorích sa patrí navštevovať:)papa......

adriana

Ja používam antikoncepčnú náplasť už druhý rok a môžem povedať, že je to super, veľmi rýchlo som si na ňu zvykla a vôbec mi nevadí ani pri športovaní, alebo plávaní. A vôbec nieje určená len pre chudé ženy, dočítala som sa že je vhodná do hmotnosti 80 kg a 80 kilová žena nieje podľa mňa zrovna chudá....

moon_driver

anger.... nooo, s tymto obmedzenim som sa stretol prvykrat, ale predpokladam, ze gynekolog vie preco ti (ne)navrhol naplast.... ak mas o 5 kil navyse, tak aj tak nevidim dovod, preco by si si ju nemohla nalepit na chrbat (na lopatku)

moon_driver

lilianna.... nuz neviem ci to bol himalajsky vietor co ma poprefukoval...poprefukoval teda riadne a teraz by som mal zalozit nejake auditko na temu:
.
- co mam robit ked mam 38 teplotu, antibiotika beriem (samoliecitel)... Acylpyrin + paralen + ibalgin beriem ako doplnky vyzivy a teplota stale ...
- a vobec... nemozem byt tehotny? :-)

moon_driver

milá lilianna :-)..... naplastou som bol nalepený na Martinských holiach na vleku... v Aspene uz mali vsetko rezervovane :-)....
.
aj si nechala par velkonocnych zakuskov? Nepatri sa vsetky zjest uplne sama :-)
.
jojojooooj.... tak cenu implantatu netusim, este nikto nemal taku poziadavku na mna.... ani na cenu, ani na implantaciu :-) ale ta cena co si vyrátala sa mi zda trochu velka, urcite to bude nejake vyhodne rodinne balenie za vyhodnu cenu :-)

anger

Ahoj, ja som mala o antikoncepcnu naplast zaujem, ale vzhladom k tomu ze mam pat kilo naviac lekar mi ju neodporucil, ze nemusi taky ucinok aky by mala mat. Naplast je vhodna iba pre dievcata, zeny chudej postavy.

lilianna

hellou moon driver...
Ty , nebudeš mi veriť fakt mi prebehlo hlavou, či niekde nelyžuješ, ked ostalo ticho... Alpy? Donovaly? Hory Lonske:) Ešte že si mal náplasť pri sebe..........????????:)

No ja som bola dolepená od plnky zo zákuskov:)Boli chutné.
Vrámci solidarity som si dala aspoň leukoplast na prst...:)

Implantát? SUPER NEWS? OLALA.

Skusme vyrátať cenu implantátu
Bežná HAK stojí mesačne asi dajme tomu
minimálne 500SK 5ROKOV = 30.000
a to je len bežná HAK A číp ani nehovorím aka by bola cena na 5 rokov užívania....olala:)
Pozerala som jednu reportáž ohladom podkožných implantátov. Ked šla skupina ľudí na nejakú akciu len im prešli snímačom po pleci - miesto platobnej karty.

Ktovie či ten HAK implantát nemožu mať aj muži...ked už také novoty:)
Nie je nám ženám dopriate tej HAK až moc?

Teba fakt previal čerstcý vzduch to tie Himaláje...ufff

moon_driver

lilianna...... mesacný vietor ma odvial na jarnu lyzovacku..aj s naplastou
.
a ty uz si nalepena? :-)
.
a to som este nevravel o HAK vo forme podkozneho implantatu, tusim sa dava na 5 rokov, ale odporuca sa az u zien ktore uz rodili
.
ak viem, tak poradim, ale ber to tak trochu s rezervou...som chlap, ktory nikdy v zivote nemusel jest 21 dni v mesiaci HAK, ani nic nalepovat a vkladat uz vobec nie :-)...

sarah

Ahojte,
neda mi to nezareagovat... naplasti pouzivam 1.5roka a nemenila by som! Mavala som tabletky z ktorych ma casto chytali depresivne stavy, obcas som na nu zabudla, budem uprimna ak som pozurovala viac ako treba nemusim sa bat ze vyvratim nalepku ;) ale nie, v kazdom pripade doporucujem! Miesto sa moze menit a nakoniec aj ked je videiet robim propagaciu ;) Najviac som sa bala leta, ale Dr. mi povedala ak sa mi odlepi da mi nahradnu, co sa nastastie nestalo a minule leto nalepky zvladli na 100per. Chodim plavat, do sauny a pohoda! na 1mesiac 500Sk na 3mes 1300Sk ale podla mna na sebe netreba setrit! Takze baby podte do toho!