Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mozem vychovat nie moje dieta?

Deee

v zivote si clovek casto nenavybera, moze prijat to, co prislo a zachovat sa najlepsie ako vie...
moj znamy takto vychovava "cudzieho" chlapceka, s dnes uz manzelkou sa spoznali ked bola tehotna, ale zaroven aj opustena, pretoze "otec" sa na dieta este necitil, dnes ma maly uz 4 roky a na svojho nevlastneho otca sa dokonca este aj podoba...nevie, co bude dalej...ked maly vyrastie alebo ked pridu spolocne deti, ale snazi sa ako vie...
myslim si vsak, ze aj ked budete mat spolocne deti, vela sa toho nezmeni, vztah sa buduje postupne a odmalicka, preto aj ked pridu dalsie deti zaklad uz budes mat, a ked uz sme pri tom ved aj nasi manzelia a manzelky su celkom cudzi ludia a predsa ich vieme lubit :-)

leninka

Alexey, dobre rozmýšľaš. Ono je to ťažko povedať ako to bude neskôr. Je normálne, že máš vlastne strach... Tiež som si plánovala život, čo chcem urobiť a najskôr mať, dosiahnuť... Miesto toho sa mi to všetko úplne otočilo a takmer všetko je naopak ako som chcela... Už to raz tak v živote chodí a plány sa ti zmenia z minúty na minútu...

Alexey

Viete ja som mal stale urcitu predstavu o zivote a o tom ako by sa mal asi smerovat. Chcel som mat deti niekde po 30-tke kedy budem mat stabilnu pracu a budem sa vediet o rodinu postarat. Teraz mi je 25 este stale student aj ked uz iba semester mam pred sebou. Stabilnu pracu nemam. Vlastne to co chcem urobit je presny opak toho co som si planoval alebo ako som si to predstavoval. Jedina vec, ktora je rovnaka je ze to chcem spravit z clovekom, ktoreho naozaj lubim a z ktorym si viem predstavit zivot. Aj napriek vsetkym moznym rozdielom medzi nami si myslim, ze by to nejako mohlo fungovat.

Alexey

alenaka...pochybnosti su a budu vsade ak si normalne zmyslajuci clovek. to je moj nazor. Stale treba aj pochybovat ale ide asi o to ci je viera v nieco vacsia nez pochybnosti.

Alexey

Ano kafik bojim sa toho, ze by sa moj vztah alebo mozno aj vztah nebiologickeho dietata mohli zmenit ked by tam bolo nase spolocne dieta. A ja urcite chcem svoje vlastne/biologicke deti.

leninka

otec má toho veľa a nemá moc voľného času. A možno je to aj tak, že čaká kedy zavolám ja jemu a ja zase čakám, kedy zavolá on mne...

leninka

S mojím biologickým otcom sa veľmi málo stretávame. Keď som mala problém, tak mi pomohol ako sa dalo... Je mi ľúto, že sa stretávame tak málo, no mám ho veľmi rada, tak ako mám rada aj toho nebiologického...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mozem vychovat nie moje dieta? - Fórum - ZDRAVIE.sk