Bolia ma kolená

diablik

rozhodne to nepodcenuj, zaujimaj sa o to.. chod k ortopedovi a porozpravaj sa s nim.. pri najhorsom zistis, ze ti nic nie je a to by bolo super, nie?

diablik

podla mna mas nejaku strukturu v kolene poskodenu, moze to byt aj predny skrizeny vaz, nemusel to byt zrovna uraz pri sporte, mozno zle doslapnutie, vyvrtnutie a pod. ak mas moznost a odvahu ist za lekarom nech ti odporuci vysetrenie magnetickou rezonanciou, neviem, ci to bude ale jednoduche, pretoze na toto vysetrenie cakaju aj pourazove stavy cca mesiac, ale urcite to koleno nemas v poriadku a kedze je to najzlozitejsi a myslim, ze aj najviac zatazovany klb v ludskom tele, zaujimala by som sa o to.. a kolko mas rokov?

elektra

no nie nemala som ziadny.Ale ored dvoma rokmi ma bolelo koleno nemohla som nan ani stupit a ked som troska podskocila tak som az spadla na zem.chcela som ist k lekarovi ale potom to ako zazrakom prestalo.a potom mi ostalo iba klopkanie v kolene.ked som sa nahlas a dala ruku zu zadu na koleno tak to bolo normalne citi.a teraz to prestalo a ostalo mi to ze ked dam nabok ...

diablik

pravdepodobne mas poskodeny meniskus, mozno obidva, urcite zajdi k ortopedovi.. a neodkladaj to, ze to prejde, viem o com hovorim.. a mala si aj nejaky uraz?