Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cukrová pasta

BBella

obdivujem ta, ze si sa na to dala, ja som si kupila cukrovu pastu z jednej stranky, skusila som ju mierne "roztopit" a pracovat na mojich nohach, aby boli krasne hladke, tiez mam problem, ze si oholim nohy a az na druhy den mozem ist na slnko a aj to mi na nohach vybehnu vyrazky a nepekne to vyzera, cize moje nohy na slnko vystavujem, len ked nie su cerstvo oholene cize nikdy nie pekne hladke...no ta makacka okolo toho a casu a neviem coho este mne sa pri tom casto a rychlo potili ruky a tym ta hmota viac a viac sa roztapala. proste nemam na to...tak mi to stoji doma na policke potom...som si kupila hotovu cukrovu pastu v takej tube roll on, cize sa len zohreje a aplikoje pomocou toho roll on ale aj to bola pre mna dost pracne mam k tomu aj tie pruzky ktore su umyvatelke...ak by mal niekto zaujem predam...za symbolicku cenu - je mi to luto nechat nevyuzite....ma niekto zaujem???teraz skusam epilator hladam lacnejsi do 30 €

tekvicka_

ahojte ja sa podelim a mozno mi poradite aj vy.
dnes som skusala robit pastu doma recept 9 lyzic cukru, 2 lyzice citronky, 2 lyzice vody - zmiesala som, dala na pec, zohriala, ked zacala bublat tak som stisila ohen a varila s premiesavanim asi 20 min. skoro stale bola biela potom zmenila farbu asi ako med ked je pekny tekuty. myslim ze sa mi vydarila dobre, ked je tuha tak sa este do nej da tazsie otlacit prst. robi sa s nou dobre, ale kedze som to este nikdy nerobila tak mi to az tak moc nejde
ake musia byt chlpky dlhe?lebo ja som to skosila ziletkou a este nie su dorastene. skusala som na rukach a potom aj v nizsich partiach, chlpky to bralo ale nie az tak extra, na viac krat - dufam ze sa to praxou zlepsi.
hlavne mi ide o tie spodne partie, lebo v poslednej dobe mam problemy po pouziti ziletky mam strasne podrazdenu pokozku a to sa mi na leto velmi nehodi chodit taka zacervenana v plavkach

Deaa

Konečne som odskúšala cukrovú pastu a pochybujem, že to budem skúšať ešte raz =D. Síce vytrhlo viac chĺpkov ako s voskom, ale ta príprava a bordel okolo toho. Zohriala som to v mikrovlnke na 40 sekúnd a plný výkon, čiže viac ako písalo v návode, potom som to mala uskladnené v horúcej vode a aj tak sa to dosť blbo nanášalo, strašne hrubá vrstva a nedalo sa mi to rozotrieť. No katastrofa... a ešte som od toho bola cela polepená =D. Asi zainvestujem do epilátora

BBella

No praveze, ja to este nemam poriadne nastudovane, ale cena sa odvija od toho kolko stoji uz len ta masina, a ci to robi dajaka "kozmeticka" alebo lekar. A este ze vraj to IPL laser nie je taky ucinny ako iny laser???neviem nechcem trepat bludy ked sa tomu nerozumiem, ale viem, ze su aj ine ceny. Teraz cakam co mi povie kamoska, ci jej to zabralo, je cca taka ista tmava ako ja.

Deaa

BBella, keď sa nato pozrem tak ako si písala, že z každej výplaty dáš niečo tak to je v pohode, lebo ja som pozerala na nejakej stránke teraz neviem kt. to bola cenník a také pálky ako 150€ sa mi zdali moc ale zas neviem či to boli v cene všetky ošetrenia alebo jedno, ale asi všetky pri takej cene :-D

BBella

matulka 5,20 cely set...to je Roll on 140 g toho vosku a cca 10 pruzkov tie sa daju umyt skusala som to a v pohode, umyje sa to veeeelmi rychlo len treba nechat vyschnut.

BBella

no pocuj Deaa, kamoska na to bola a vravela ze musela prist s neoholenym podpazusim cca 2 dni???(nepametam) ale po tom zakroku sa nesmie 2 tyzdne holit a potom sa zas moze objednat, cize ked si to tak vezmes z kazdej vyplaty 1 osetrenie cca:) daco si nasetrim do zasoby. a hej vravel ze cca 5 - 8 ze vraj tym laserom znici korienky chlpku a oni zacnu vypadavat postupne...nikdy to nebude tak ze po jednom osetreni znici vsetky korienky..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.