cukrová pasta

BBella

Deaa, chystam sa tu v Ke - Lineal centrum krasy, obe podpazusia 1 osetrenie 16,50€.
Anjelik, kupila som tu v ke obchod Duvian - oblecenie:) ale predavaju to tam:)

anjelik9

baby a to v akom obchode ste kupili tu pastu normalne v drogerii ci nieco spešl? ja si ju skusim spravit doma ale nepredpokladam ze sa mi podari tak nech mám náhradné riešenie :)

BBella

Deaa, a vies, ze hej...asi som mala kratke(segra mi to strhavala lebo ma lepsi švih - ja tak rychlo neviem strhnut, aj ked ma to neboli, lebo som na to zvyknuta) aj segra vravela, ze su kratke, ale velmi som to chcela skusit, a teraz ma to trosku sklamalo, ale isto to este skusim, je to ovela praktickejsie. a este by som odporucala to viac zohriat, mne to akosi nesedi s tym co tam pisu v navode. lebo pasta by mala byt az skoro riedka, aby sa pekne nanasala na kozu, lebo ked je tuha tak to len zbytocne taha kozu ale nenanesie sa v rovnomernej vrstve a nepokryje dobre celu oblast.
PS: v pazuchach:) som mala ale isto dlhe chlpky, neviem preco mi to nezobralo:( ale chystam sa na IPL laser aspon na podpazusie.

Deaa

ja som to ešte neskúšala, oholila som si nohy žiletkou lebo som chcela obliecť sukňu a teraz čakám kým mi chĺpky narastú :-D taže tak, keď ti chladne rýchlo tá pasta, skús ju dať do umyvadla s teplou vodou a po prípade dolievať vodou, kt. zohreješ v kanvici, mohlo by to pomôcť. Možno preto ti neberie že más krátke chĺpky, aspoň 5mm treba. Ako na voskových pásikoch písalo, že 2mm dlhé stačia :-D ani sa nepohli

BBella

citala som vela, ze vela ludi, nevie uvarit tu cukrovu pastu, ale JA? s tym neviem ani narabat, vobec mi to nejde:( vyskusala som si depilovat chlpy na rukach, lebo na nohach neboli dostatocne dlhe a...na rukach v pohode, jak po masle, ale nohy?vobec sa mi to nedari:( tazko sa zohrieva ta pasta Roll on, rychlo sa studne, castejsie som ju zohrievala v mikrovlnke. Preco sa mi nedari depilovat si nohy???pod pazuchami to iste, mam dostatocne dlhe chlpky a nic...neberie to...:( mna z toho slak trafi, ma s tym niekto skusenosti?

Deaa ako sa tebe dari????