cukrová pasta

jankaaaaaaaaa

ja som ju doma robila dvakrat a ani raz mi to nevyslo. pri tom druhopm vareni mi horuca "pasta" vystiekla do tvare a mala som potom asi dva tyzdne 4male chrasticky od popalenia :DD

[zruseny1]

ahojte :) ja idem vyskusat ten receptik..za tych 15 minut mi to stoji..ak to nebude ono, tak si tiez objednam z netu..pocula som na cukrovu pastu len same chvaly...
tak dam vediet ako sa mi ta domaca pasta vydarila :)

BBella

ja mam tiez doma kelimok a nevedela som s tym narabat, tak mi to len tak stoji na policke, ale skus to aj tak, mozno budes sikovnejsia. a ak nie tak si kup ten roll on.

Deaa

ja mám v tégliku tú pastu a taktiež k tomu pásiky, ale teraz rozmýšľam, že Roll by sa asi lepšie nanášal... no nič, nabudúce

BBella

kupila som si set Roll on, cize tu cukravu pastu aj s pruzkami, za 5,20. pruzkov je tam asi 10 a obsah pasty je asi 140 g tusim

BBella

náááhodou som sa motala na tej stranke a vsimla som si, ze je tam adresa Košice, tak som im priamo napisala, ci sa to neda aj bez postovneho A DA SA:)
na Hlavnej 21, obchod Duvian (oblecenie) tiez som sa divila, ale presne v tom obchode to predavaju. sice ta pani sa ma pytala ci som sa s dakym dohodla (som sa zlakla, ze to treba objedna a tak si to vyzdvihnut) ale nie nie...:) je to priamo k predaju:)