cukrová pasta

BBella

dnes som si to kupila v kosiciach v obchode, cize usetrila so na postovnom:) vyzera to super a praktickejsie ako mat cukrovu pastu v kelimku a narabat s nou v rukach. s tymi pruzkami (ktore sa daju znova a znova pouzit - len sa umyju vodou)to vyzera jednoduchsie:)

Deaa

včera mi prišiel balíček čo som objednala Orientale 380g ale ešte som to neskúšala. Ten Roll môže byť tiež dobrý, ale najprv vyskúšam čo už mám doma.

BBella

zaujimava stranka simoun, uz raz som skusala cukrovu pastu, ale neslo mi to, velmi sa mi pri tom potili ruky, pasta nedrzala tvar, a prilis velka babracka s tym bola, ale ten Roll on sa mi zda ovela ohodlnejsi, ma este niekto s tym dobre skusenosti???

BBella

zaujimava stranka simoun, uz raz som skusala cukrovu pastu, ale neslo mi to, velmi sa mi pri tom potili ruky, pasta nedrzala tvar, a prilis velka babracka s tym bola, ale ten Roll on sa mi zda ovela ohodlnejsi, ma este niekto s tym dobre skusenosti???

sandra007

dakujem mimmi! konecne nejaka stranka s prijatelnou cenou cukrovej pasty, hned som si ju objednala. vdaka este raz, si poklad :))