Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

srdce si robi co chce

Príspevok v téme: srdce si robi co chce
konopkia

Pred 4 mesiacmi sme sa rozisli s byvalym, a ostali sme najlepsi kamarati, stale kazdy den si volame aj 2 hodiny, piseme, a niekedy sa aj stretneme, neda sa nam casto kvoli vzdialenosti. Najprv po rozchode to bolo tazke, bo tie kopacky dal on mne, ale postupne som sa z toho dostala, ale problem je ten, ze zacinam mat pocit, ze ho zase zacinam lubit :-(. Aj ked viem ze ako partner nie je pre mna vhodny...Ja neviem, je to hrozne, ze zase zacinam k nemu nieco citit...Obaja sme volny...Ale strasne na neho ziarlim..Minule mi to aj sam pisal, ze strasne na neho ziarlim a smejlika dal. Ja neviem, ako to zvladnem ked si najde priatelku, ved ma porazi :-(. Ach ani neviem aku radu by som chcela, mozno len nazor na moju situaciu....

lionka123

Sabynka, chválim Tvoje názory, znie to tak veľmi logicky a máš pravdu...
konopkia, ja som si prešla viacerými sklamaniami, pri prvej láske som musela najskôr kontakt prerušiť, aby som zabudla...po nejakom čase sa podarilo zabudnúť a čo je lepšie, dokázala som si k môjmu ex násjť cestu, ale už len ako kamarátka...
pred pol rokom mi zlomil srdce ďaľší... :( chcel byť kamarátom, ja som najkôr nesúhlasila...ale doma som si povedala, idem do toho, bude to výzva...prvé stretnutia \"kamaratského\" typu ma boleli...ale každé ďalšie bolo uvolnenejšie, až som sa dostala do štádia, že som si uvedomila, že sme skutočne už len kamaráti... ale musela som veľmi bojovať a nestále myslieť nato, že každý jeden úsmev z jeho strany, dotyk, je len v rámci akejsi náhody, kamaratského vzťahu...skús si to uvedmiť a neživ svoju myseľ nádejou, že jeho starostlivosť o teba znamená možni niečo viacej... ak ťa to však má bolieť, radšej si nechaj odstup...držím palce...

sabynka

Myslela som, že tak 18-19 :-)))
Pozri, Konopkia. Je to na tebe. Ak je pre teba ako kamarát taký nenahraditeľný, tak kľudne udržujte spolu kontakt, zdôverujte sa jeden druhému, pomáhajte si. Lebo kamaráti na to sú. Ale na to, aby vám to takto kamarátsky fungovalo, musela by si sa ty konečne zmieriť s tým, že je to len kamarát....a to sa mi zdá, ešte zmierená nie si.
Tak je to na tebe, či si takýmto spôsobom budeš ubližovať, ale s tým spravíš rázny koniec a po čase, keď sa z toho dostaneš, MOŽNO budete naozajstní kamaráti.
Asi som ti moc nepomohla :-)....ale môj názor na tieto kamarátstva po rozchode, som už napísala v predchádzajúcom príspevku a ja sa toho držím. Opačný model som skúšala a nevyplatil sa mi.

konopkia

Kopacky mi dal, lebo ma podla mna nelubil, a najlepsim kamaratom chce byt. Ved vazne uz 4 mesiace od rozchodu, a neviem si predstavit den, ze by sa neozval.Proste vieme stale co ten druhy robi...A ako vyhovuje mi to mat takeho kamarata, ale neviem preco moje srdce sa zase do neho zalubuje :-(

konopkia

Tak,ale ked to je podla teba blbost, ved on mna tiez berie ako super kamosku, preco inak by bol so mnou uplne kazdy den v kontakte, bol ku mne mily a pod.?

sabynka

Tak prečo ti dal kopačky?
Nerozumiem tomu - najprv ťa odmietne a teraz má potrebu byť ti najlepším kamarátom?

0vecka

to je blbost ze najlepsi kamarat... z vlastnej skusenosti to viem si len zamilovana akonahle sa odmilujes tak ti nepride az taky dobry kamarat....

ono je to uplne na tebe ci sa budes alebo nebudes trapit...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.