srdce si robi co chce

Príspevok v téme: srdce si robi co chce
konopkia

Pred 4 mesiacmi sme sa rozisli s byvalym, a ostali sme najlepsi kamarati, stale kazdy den si volame aj 2 hodiny, piseme, a niekedy sa aj stretneme, neda sa nam casto kvoli vzdialenosti. Najprv po rozchode to bolo tazke, bo tie kopacky dal on mne, ale postupne som sa z toho dostala, ale problem je ten, ze zacinam mat pocit, ze ho zase zacinam lubit :-(. Aj ked viem ze ako partner nie je pre mna vhodny...Ja neviem, je to hrozne, ze zase zacinam k nemu nieco citit...Obaja sme volny...Ale strasne na neho ziarlim..Minule mi to aj sam pisal, ze strasne na neho ziarlim a smejlika dal. Ja neviem, ako to zvladnem ked si najde priatelku, ved ma porazi :-(. Ach ani neviem aku radu by som chcela, mozno len nazor na moju situaciu....

konopkia

Ach, ked ide o to, ze je moj najlepsi kamarat, mozem mu povedat uplne vsetko, vo vsetkom ma podpori, poradi mi, ked sa pohadame, je vzdy ten co robi vsetko preto, aby sme si to vysvetlili, kazdy jeden den mi vola...Proste vzdali by ste sa takeho kamarata?

sabynka

Načo je to dobré udržiavať kontakt? Buď spolu chcete byť, alebo nie? Takto sa zbytočne trápite. Teda zdá sa, že ty sa trápiš.
Toto isté chcel odo mňa bývalý - aby sme sa stretávali aj po rozchode, ktorý inicioval on, lebo vraj on to tak nemôže skončiť zo dňa na deň. Ta, sakra, si to nemal skončiť! Ja sa s tebou budem stretávať a trhať si srdce na kusy, nie? Povedala som mu, že nie = žiaden kontakt. Dva mesiace som revala každý deň a chodila ako bez duše a aj dnes po pol roku mi príde občas ťažká chvíľa a je mi smutno, ale bolo to tak lepšie. Keby sme sa naďalej stretávali, robila by som si nádeje a ubližovala si.

Konopkia - rozmysli si, čo vlastne chceš. Ak vieš, že nie je pre teba dobrý partner, tak sa s ním nekontaktuj, lebo to lepšie nebude a keď si niekoho nájde, tak to bude len a len horšie. A načo si máš takto ubližovať - nechcel ťa, tak ho nechaj, nech si nájde niekoho, koho bude chcieť a ty si nájdi niekoho, kto bude chcieť teba :-)