Druha sanca, ked chlap podvedie?

Príspevok v téme: Druha sanca, ked chlap podvedie?
terinkkka

s tym ze vas chlap raz podiedol a mrzelo ho to a slubil ze uz to neurobi ,,,, aku s tym mate skusnost? urobil to aj duhykrat alebo sa spametal a uz taketo veci nerobil? napiste ako to bolo u vas v takomto pripade ,,, ci pri tomto stale plati : podviedol raz podvedie aj druhykrat? ,,, sme spolu rok aj njeco a stalo sa mu to prvykrat ,,, dala som mu sancu , ale chcem vediet ake s tym mate skusenosti vy ,,,

rozumiem ti

ema: nemam potrebu utocit. akurat mam uz z tvojich prispevkov dojem, ze svoje konanie viacmenej uz len obhajujes. ibaze pred nami sa hajit nemusis, my tvoj zivot nezijeme a tvoje rozhodnutia su len tvoje.

rozumiem ti

ema: a aby som ti odpovedala na tvoju otazku, co by som urobila keby mi povedal, ze sa zalubil.

ok, s tym uz sa neda nic robit. poziadam ho, aby si ujasnil teda v hlave co chce. a aby sa na tu dobu, kym v tom bude mat jasno od nas odstahoval. nevystavim deti dusnemu prostrediu, vplyva to na nich ovela horsie, ako by sme si mysleli. a za to, aby malo moje dieta traumu zo vztahu medzi nami ziaden chlap, ani nic ine nestoji. my sa tym prekuseme. ale to dieta to poznaci na cely zivot, hlavne, ak mu nebude dostatocne krat opakovane, ze to nie je jeho vina.

Ema 1234

Ak ťa nad spáleným mostom poteší fakt, že to nie ty ale niekto iný... OK. :-))

Nechápem tvoj útok. Reagovať na príspevky majú vyhradené len vybrané osoby? :-O

rozumiem ti

ema: vidis, v tomto je medzi nami rozdiel. ty to vidis tak, ze nechces spalit to, co si si vybudovala, mosty. ja to ale vidim tak, ze som ho v takomto pripade nespalila ja. a neviem, preco nas nevies nechat na pokoji a akceptovat nas postoj, ci nazor na danu vec. nemozes predsa ocakavat, ze kazdy vidi veci rovnako. my sme tvoje akceptovali.

Ema 1234

Hmmm... zvlášny prístup. Od začiatku očakávať neveru? Nakoniec, každý sme iný. :-)) Nech ti to vyjde. :-)

jajka001_

nie, praveze je to cakam uz od zaciatku, na rozdiel od ostatnych
a preto sa k vztahu nechovam ako k niecomu samozrejmemu