Druha sanca, ked chlap podvedie?

Príspevok v téme: Druha sanca, ked chlap podvedie?
terinkkka

s tym ze vas chlap raz podiedol a mrzelo ho to a slubil ze uz to neurobi ,,,, aku s tym mate skusnost? urobil to aj duhykrat alebo sa spametal a uz taketo veci nerobil? napiste ako to bolo u vas v takomto pripade ,,, ci pri tomto stale plati : podviedol raz podvedie aj druhykrat? ,,, sme spolu rok aj njeco a stalo sa mu to prvykrat ,,, dala som mu sancu , ale chcem vediet ake s tym mate skusenosti vy ,,,

ano aj

Dala som šancu jeden krát, druhykrát, kvoli deťom, a to som nemala robiť, len to zneužíval, a napokon aj tak odišiel,,,

jajka001_

co to znamena, sancu rozhodnut sa pre nas? tak bud ostane s nami, alebo nech ide. keby mi povedal ze je zamilovany, co uz ja s tym? mam mu dat pozehnanie?
ked je zalubeny, naco by ostaval? aj tak bude myslienkami inde. a neostal by , jasne ze by isiel za nou.
ale nepoviem, co by som spravila, lebo to neviem, to zistim az ked sa to stane.

Ema 1234

Jajka, keby ti dnes večer partner povedal, že sa zamiloval, ale má rád aj vás, len nevie čo má robiť. Dala by si mu kufor pred dvere alebo šancu rozhodnúť sa pre vás?

jajka001_

myslim ze pre teba nevera zrejme nie je takym podstatnym problemom, ked dokazes napisat - hned urazene odist ... asi sa ta to velmi nedotklo