Druha sanca, ked chlap podvedie?

Príspevok v téme: Druha sanca, ked chlap podvedie?
terinkkka

s tym ze vas chlap raz podiedol a mrzelo ho to a slubil ze uz to neurobi ,,,, aku s tym mate skusnost? urobil to aj duhykrat alebo sa spametal a uz taketo veci nerobil? napiste ako to bolo u vas v takomto pripade ,,, ci pri tomto stale plati : podviedol raz podvedie aj druhykrat? ,,, sme spolu rok aj njeco a stalo sa mu to prvykrat ,,, dala som mu sancu , ale chcem vediet ake s tym mate skusenosti vy ,,,

jajka001_

ema mna by zaujimalo ci si vydata a mas deti a bola si v takej situacii, ked takto vravis...nemala by si filozovat o niecom o com nemas sajnu

Ema 1234

StarýPaprika čítaj pozornejšie. :-)

jajka001_ ak má človek rodinu, určite to nebolí menej. Ale je väčšia vôľa dať druhú šancu. Nekompromisne rúcať vybudovaný domov je ťažké.

jajka001_

stary paprika- ved ona to prave tak myslela, ze ked su v podstate slobodni tak sa nemusi obmedzovat a rozmyslat kvoli detom.
ale aj ked su ludia zobrati a s detmi tak sa to vacsinou neda odpustit, to je ten vztah proste uz rozbity, neni o com

StarýPaprika

Ema1234 - Takže mi chceš povedať, že keď máš frajera (nie ste zobratý) a on ťa podvedie tak je to jedno lebo nemáte žiadne závezky? Ja neviem ako ty ale ja zo sebou vyjebávať nenechám. Som zvedavý keby tvoj frajer jebal z inou a ešte by sa ti smial do tváre že nemáte závezky tak to predsa nemôže vadiť.

Ema1234

Hmm.... Nie ste zobratí a nemáte záväzky, asi by som mu neverila. Ak by sa to stalo v manželstve a s deťmi, vtedy by som šancu zrejme dala.

rozumiem ti

k nevere sa kazdy stavia podla vlastneho uvazenia. pre mna osobne je to zrada, a ta sa neodpusta. nedokazala by som uz verit, ani s nim zit. takze je lepsie, pri takomto postoji, ist kazdy vlastnou cestou. ze ostanem sama-na ocot...blabla.. to pre mna nie je strasiak. so samotou nemam problem, kedze je to iba stav docasny.

ak sa niekto rozhodne ju prekonat, chce to velmi vela sebazaprenia, trpezlivosti, a casu.