Druha sanca, ked chlap podvedie?

Príspevok v téme: Druha sanca, ked chlap podvedie?
terinkkka

s tym ze vas chlap raz podiedol a mrzelo ho to a slubil ze uz to neurobi ,,,, aku s tym mate skusnost? urobil to aj duhykrat alebo sa spametal a uz taketo veci nerobil? napiste ako to bolo u vas v takomto pripade ,,, ci pri tomto stale plati : podviedol raz podvedie aj druhykrat? ,,, sme spolu rok aj njeco a stalo sa mu to prvykrat ,,, dala som mu sancu , ale chcem vediet ake s tym mate skusenosti vy ,,,

rozumiem ti

ako to vidim ja:

ak sa chlap prizna sam - vysoka pravdepodobnost, ze ho to naozaj uprimne mrzi, hryzie ho svedomie.

ak sa mu na to pride - nie je mu luto to, co urobil. je mu skor luto, ze sa na to prislo.

mary-anne

starýpaprika- nie všetci sú ale takí, ako píšeš .. a čo ked to bude chyba, ked nedáme druhú šancu? človek nikdy nevie, na koho natrafí vo svojom živote, ludia- chlapi sú rozni, aj povahovo .. ak to spraví znova, potom nedať dalšiu šancu, ale ked to spravil len raz a uprimne to lutuje, treba sa o to pokúsiť, aj ked to bude zo začiatku ťažké .. ale náš vzťah to upevnilo , všetko je ovela lepšie, ako pred tým :)

StarýPaprika

Rozhodne mu 2. šancu nedávaj, tomu bastardovy to nebolo lúto keď klátil inú? Nie, vtedy si užíval pako jeden a teraz ide plakať, že je mu to lúto? Ser na neho a nájdi si niekoho normálneho. Niekto nemá šancu zoznámiť sa s babou a druhý bude klátiť všetko naokolo. Do kanála s takými hajzlami.

Lia86

Mary-Anne,

Ani ja by som uz dalsiu sancu nedala, ak by to spravil opat, a on to moc dobre vie, moc sa snazi, az to niekedy prehana:)

taky tak

Ahoj, ja som to spravil tiez priatelke. S byvalkou... Bolo to to najhorsie co som mohol spravit. Stalo sa to asi po tristvrte roku nasho chodenia. Teraz sme spolu viac nez 3 roky a uz nikdy by som jej nic podobne neurobil. Takze ano, da sa znova zacat verit, ale chce to velmi vela usilia...

mary-anne

lia, presne tak sa správa aj ten môj. odvtedy, čo to urobil, je milší, pozornejší, vyznáva mi stále lásku .. nechce o mňa prísť ... dosť často mi za to hovorí aj prepáč ..

ale keby sa to stalo nedajbože zas , tretia šanca veru nebude ...

Lia86

Terinkkka,

Mne sa stalo tiez nieco podobne, ten moj si chcel zacat budovat vztah s inou. Bolo to velmi komplikovane a zamotane obdobie, velmi by som sa musela rozpisat, ale skusim to zhrnut. Ked som si myslela, ze uz je medzi nami koniec, zacala som sa necakane zblizovat s niekym inym, spontanne. Az sa ten moj predosly uvedomil, zistil, co stratil, bol z toho hotovy, ja som to mala o to tazsie, ze uz som pomalicky zacinala s niekym inym, riesila som dost zlozitu dilemu, vratit sa k niekomu, kto sklamal alebo pokracovat v niecom novom? Nakoniec aj na naliehanie rodicov som sa vratila a mozem povedat, doteraz som ani raz nezapochybovala, ze som urobila dobre. Ovela viac si ma zacal vazit, dennodenne mi vravi, ako ma miluje, nie len slovami, ale aj cinmi, je velmi pozorny. Odvtedy su to uz 3 roky, poviem ti, ze zo zaciatku to bolo velmi tazke, ale cas a moj priatel mi pomohol prekonat to...

mary-anne

bambi, nemusí to tak byť vždy, nie všetci sú rovnakí .. nechcem teraz nikoho obhajovať, ale je to hlavne od povahy toho dotyčného .....

mary-anne

my sme boli spolu tri mesiace a podviedol ma . tiež slúbil , že to velmi lutuje, mrzí ho to a že to už nikdy neurobí.. ťažko si získaval moju dôveru naspäť a ešte stále mu velmi neverím, ale dala som mu druhá šancu .. ale človek nikdy nevie..