Druha sanca, ked chlap podvedie?

Príspevok v téme: Druha sanca, ked chlap podvedie?
terinkkka

s tym ze vas chlap raz podiedol a mrzelo ho to a slubil ze uz to neurobi ,,,, aku s tym mate skusnost? urobil to aj duhykrat alebo sa spametal a uz taketo veci nerobil? napiste ako to bolo u vas v takomto pripade ,,, ci pri tomto stale plati : podviedol raz podvedie aj druhykrat? ,,, sme spolu rok aj njeco a stalo sa mu to prvykrat ,,, dala som mu sancu , ale chcem vediet ake s tym mate skusenosti vy ,,,

terinkkka

no ano ja vjem ze by tam este ta zamilovanost mala byt , ale my sme spolu strasne casto uz bolo aj obdobie ze sme spolu dva tyzdne byvali ked nasi sli na dovolenku ,,, to uz ani ja necitim ako zamilovanost proste uz som zvyknuta ,ale milujem ho ano len uz niesom zalubena ,,, niekedy mi aj chyba to ked sa zamyslim ako to bolo ked sme zacinali proste aky bol on a tak ,,, teraz sa vsetko nejak zmenilo ,, ja viem ze aj ja som na neho tlacila ,, mozno to urobil aj preto kontrolovala som ho stale .. ked nedvihal volala som mu aj 20krat ,, a ked isiel vonku namiesto toho aby bol so mnou zdula som sa ,,, vedela som ze mu to vadi ,, tak som ho na tu chatu pustila s tym ze ho milujem a nech nic zle nerobi ,, samozrejme sa opil a bol s nou ,, aspon ze s nou nespal ,, lebo to by som mu uz sancu nedala ,,, vravel ze uz by to neurobil a ze nechapal preco sa mu ani nedalo ,,, no ze sa mu ani nepostavil poriadne ,, ale sklamal ma urcite a uz aj ked sme spolu intimne alebo tak ,, tak si nepridem uz dost dobra stale si myslim ze mysli na nu a tak ,,, ale tak zase kebyze chce byt s nou moze ,.. ona nkoho nema ,,, len ja neviem ani preco chce byt so mnou ,,,

laskonka111

deee tomu nerozumiem, má mu dať ešte šancu ale má byť ostražitá? To akože ho má kontrolovať,alebo si overovať, či nikde nie je náhodou s nejakou inou? To mi trocha príde ako týranie sa a potom tam už v takom prípade predsa nie je dôvera a ak chlapcovi niečo vo vzťahu chýbalo, tak mal predsa otvoriť ústa a povedať jej čo je zle, čo by chcel inak

Deee

terinkkka ste spolu pomerne kratko rok aj nieco, druhu sancu by som dala, ale bola by som ostrazita vzhladom k tomu, ze rocny vztah by mal byt este naplneny, je to obdobie ked este nevyprchala prvotna zamilovanost, preto by som hladala dovody, pre ktore to urobil...

uhlie si ma pobavil...tak ja by som mala byt muzovi vdacna za to, ze si neustrazil nohavice a este sa ku mne milosrdne vratil? ak nasiel lepsie tak nech len uteka k nej...aj s porozhadzovanymi trenkami, spinavymi ponozkami ci neozehlenou koselou...

lioness_01

človeku, ktorý si ma neváži a ponižuje ma tým, že ma podvádza by som žiadnu šancu nedávala a ešte ho ako bonus nakopala do zadku - na rozlúčku

uhlie

Urcite by si mu mala dat este sancu. On ti ju dal tym, ze sa k tebe vratil. Mohol predsa zostat s nejakou inou-lepsou, ako si ty.

18hvizd

ja som mu tiez dala druhu sancu,a ci to urobil este raz,tak to neviem,mozno ano,mozno nie...ale kazdopadne bol opatrnejsi,ak to teda urobil este druhy raz.

cica3333

nuž druhu šancu si zasluži každy,ale dalšiu už nie,ak sa to zopakuje,už to bude pravidlom,ver mi,,,niektory sa spamätaju,ale z vlastnej skusenosti ti možem povedať,že druha šanca nebola využita,urobil to zas...ONI TOHO NASLUBUJU,KED JE ZLE,LEN TO POTOM NEMA KTO PLNIT