Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kontrola telefónom

Príspevok v téme: kontrola telefónom
nešťastná

Zdravím všetkých, chcela by som sa opýtať, či je možné niekde zistiť, či ma môže môj priateľ kontrolovať podľa telefónu.Veľa som už počula, že keď si zadáte číslo a potvrdíde, že súhlasíte dá sa to. Ako si to môžem overiť , či niečo také podlé spravil . Neviete aké je to číslo?

cup-cup

lioness_01 - ved ona to nemusela potvrdiť.. Moju kamošku podvádzal jej frajer, vymýšlal si, kam chodí a tak, tak mu to sama aktivovala v jeho mobile, ked bol vo vani.. Takže tak

Deee

zavolaj na infolinku svojho mobilneho operatora a opytaj sa ci mas tuto sluzbu aktivnu, teda ci si potvrdila sledovanie polohy (mohol to urobit aj tvoj priatel ak ma pristup k tvojmu telefonu)

lioness_01

nešťastná, to by si musela potvrdiť ty aby ťa on mohol kontrolovať, ak si pri plnom vedomí a vieš, že si nič také nepotvrdzovala, tak ťa nemá ako kontrolovať

xyzz

AdamKrt lenže nie každému je príjemné, keď po ňom niekto furt sliedi. Týmto činom dosť dáva najavo, že jej neverí, u mňa by to teda dosť naštrbilo mienku o ňom

AdamKrt

A to mas problem, aby priatel vedel, kde sa prave nachadzas ? No, tak asi na to dovod ma... Cloveku, co nic neskryva je jedno, ze partner/partnerka vie, kde sa prave nachadza.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kontrola telefónom - Fórum - ZDRAVIE.sk