Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nova dieta

Príspevok v téme: Nova dieta
chudnuca

našla som tuto dietu je v nej mozne vraj schudnut až 15kilo za 15 dni. dieta funguje tak, že 5 dodrziavame nižšie uvedeny jedalniček a cez vikend mame pauzu jeme všetko ale neprehanat to !!

Pondelok:
Raňajky: 1 pomaranč (alebo podobná veľkosť – hruška, broskyňa, červený melón, dyňa) 2 sucháre, šálka čaju alebo kávy bez cukru
Obed: 1 pomaranč, 1 uvarené vajce, 1 pohár kyslého mlieka (alebo jogurt)
Večera: 2 paradajky alebo 2 dcl paradajkového džúsu, 2 uvarené vajíčka, 1/2 kg hlávkového šalátu (malá hlávka) alebo uhorky, 2 sucháre

Utorok:
Raňajky: 1 pomaranč (alebo podobná veľkosť – hruška, broskyňa, červený melón, dyňa) 2 sucháre, šálka čaju alebo kávy bez cukru
Večera: 125 g mletého mäsa, 1 paradajka (alebo 1dcl džúsu), 1 suchár, 1 šálka čaju alebo kávy

Streda:
Večera: 125 g mletého mäsa, 1 pomaranč, 1 suchár, šálka kávy alebo čaju

Stvrtok:
Obed: 125 g odtučnený cottage cheese (alebo mozzarella), 1 paradajky, 1 suchár
Večera: 125 g mletého mäsa, 2 paradajky alebo 2 dcl paradajkového džúsu, 1 jablko, 1 suchár

Piatok:
Obed: 200 g vareného mäsa alebo ryby, 1 paradajka, 1 suchár
Večera: 500 g varenej zeleniny (mrkva, hrach, zemiak), 1 vajce, 1 paradajka

Mirka241

Ja chudnem teraz podľa Dukanovej diéty... našla som ju na tejto stránke diety.naschudnutie.sk ... zatiaľ som schudla 3 kilá, ale chcela by som aspoň 7 kíl... dúfam že to vydržím :)

nicol8282

vyzera fajn .. mam podobnu napr dnes som mala R: jablko
O: sojove kocky s fazuľovími strukmi
V: sojovr kocky s pažítkou

Helus

Ahojte baby chudne niekto podla tejto dietky?Ak ano napiste,ci sa vam dari.Ale predpokladam,ze teraz cez vianoce,asi nikto.

alusinka

Hmm no kebyze mam tri obedovat pomaranc, vajce a kysle mlieko, tak by som akurat tak pol dna presedla na zachode... ale ktovie, mozno prave v tomto je zmysel tej diety :D

vailo

Maaam perfetny stravovaci proram!!! Teraz moja sestra pomocou neho schudla 6 kil za 3 tyzdne :) no momentalne ho nemam doma ma ho ona no ako ho budem mat tak ho prepisem a kto bude mat onho zaujem staci mi pisat na viliam.vilko@centrum.sk A dakujem :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nova dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk