Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ucitelia na strednych skolach - plat

Blondula

maoam...ano,budeme tu doma mat bojove podmienky...najprv nas caka vymena okien a vchodovych dveri a potom sa budu nahadzovat nove steny a tym padom treba aj nove radiatory a kedze bude treba potom len dlazka nova a ta bude asi az buduci rok,treba tu staru zakryt kobercami :DDD uz preratavam,vyratavam,premeriavam...boha,sak ani nespim uz :DDD

Maoam

Lost, kukni moju temu Mofa, nevies sa k tomu vyjadrit? :P

Blondula: naco potrebujes radiatory a koberce, zariadujes ci renovujes ci co? :DDD

Blondula

ahojte ;-) ...prosim vas mam taku otazocku... v Baumaxe sa predavaju aj radiatory a koberce ?? :D google mi to volako nechce najst :-(

Deria

oha, maoam, da hast du aber was mitgemacht! a ake priznaky su pri tych dvoch chorobach, rychle striedanie nalad alebo viac dlhodoba depresia, alebo snad agresia?

Maoam

Deria, to ano, v spojeni s tak-ci tak vychcanym charakterom, vysokou inteligenciou a faktom, ze slo o cloveka z medic. prostredia (neuro-psych), vedel vsetko a vedel uzasne vsetko vyuzit a manipulovat :-//, bola som len jedna v poradi, svoju exku doviedol k samovrazde, co viem.
Vydrzala som to styri roky. Zbierala sa dalsie tri. Robil hrozne veci.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ucitelia na strednych skolach - plat - Fórum - ZDRAVIE.sk