Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ucitelia na strednych skolach - plat

J111

Ale na schizo daju plny:D To ich posudzovanie je fakt nejake divne. Ak nemas jedno oko, tak dostanes len polovicny atd atd, raz som to kdesi cital. Hroza.

Maoam

a vsetci ti, co zeru fast food, fajcia roky, slopu roky

a tahaju cigy este aj na lieceniach, ktore stoja tisicky eur

parada

Maoam

Phoeni, ID nie su u nas vysoke, teda priemer je par sto eur, ale z toho vyzit je fakt bieda, navyse dostat to trva casto roky :-), no navyse musis byt skoro mrtva aby ti ho uznali

cojaviem, myslim, ze u vas je to nejak inak...

J111

Ja si aj privyrabam, takze som spokojny. Ja neviem co teraz ludom davaju take nizke dochodky, jebe tym uradnikom uz fakt totalne.

Maoam

a ak sa nemylim, ked mas plny ID, tak si v DE smies privyrobit len do istej hranice, lebo plny ID znamena, ze nie si schopna pracovat 3 hod denne, ale menej ako 3h denne, ak si schopna si 'privyrobit' a robis napr. na ciastocny uväzok, cojaviem 20hod tyzdenne, tak nemas narok na plny ID, lebo si schopna pracovat :-)

vsak keby to tu bolo ako u vas, tak by sa to zneuzivalo, tak jasne, ze sa zaviedli velmi prisne opatrenia :D

dochodkova poistovna si prachy velmi dobre strazi

Maoam

Phoeni, zavisi od toho, kolko rokov mas, co si predtym robila a kolko si odviedla do soc. kasy

poznam pripady, ktore sa v 40ke ocitli na ID a dostavaju 300e, takze vyskakovat z toho nemozu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ucitelia na strednych skolach - plat - Fórum - ZDRAVIE.sk