Neurologia v NZ - MUDr. Szalaiová alebo Kollárová?

Zelena

Ja chodím k MUDr. Kollárovej už takmer 5 rokov s chrbticou, mám za sebou aj operáciu a kopec vyšetrení a rôznej liečby ... som s ňou veľmi spokojná. Nikdy som u nej nič neplatila, ani nič nežiadala a nenosím jej ani darčeky. Je v pohode lekárka, svedomito vyšetruje, aj lieči. Má veľa pacientov, preto sú občas dlhé čakacie doby. Ale nevymenila by som ju za iného neurológa. Ja osobne ju môžem iba odporučiť, ale nevyhoviete každému, to je jasné. Všetko je to o nás o ľuďoch.

viki0987

Ahoj, bol si u očného? Mne sa raz stalo, že som sa stle cítila unavená už ráno, oči ma pálili atd. Vysvitlo, že boli \\\"suché\\\", dali mi kvapky a krém, ked je mi niekedy podobne, tak pár dní si to zas kvapkám ,+krém a je to lepšie.Skús u očného..)a celkovo posilniť imunitu.Môžem doporučiť prírodné \\\"bomby\\\", ako Pangamin (200ks okolo 3,40v lekárni, maxi Bvit.
C vit.ako Cetebe, citr.šťava,
hlavne Mg, železo aby bolo
vyberieš si zeleninu a ovocie, ktoré pravidelne je dobré jesť a striedať pár druhov.
Napíš mi, ako to dopadlo..)

Lion

Kollárovú neodporúčam vôbec nikomu. Vyžaduje peniaze aj ked netreba, ale hlavne nevie určiť správnu diagnozu ako aj mne, každého by sa zbavila tým, že ho pošlé do nemocnice,lebo sama to asi nevie, ved tam to už zistia. Mne určila dg. že som z toho bola 2 mesiace hotová, no pritom mi odmietla MR, neviem z akého dôvodu, ved ona to neplatí a ja som to potrebovala, nakoniec taká doktorka by mala vedieť aj príznaky iných chorôb s tým súvisiacich. Zmenila som mudr. a dg bola za základe inej choroby úplne iná. A ešte k tomu, 4 známym bohužiaľ povedala že ide o rakovinu, čo nakoniec nebola pravda a viete si predstaviť tých ľudí čo im to povedala? Kým urobí jedno vyšetrenie, 3 x výs bude volať aby ste bud čakali od 4 hod. ráno, alebo platili a platili. Kollárovej nikdy!

casper

caute,zajtra idem neurologovi,neviem ako prebieha vysetrenie.byva mi nevolno mam vysoky tlak a citim sa ako keby som pozil alkohol-motam ta ale hlava sa mi netoci

ti-ti-na

Bola som v tom obchode bio vitae,kupila som dneska,dufam,že budem mať také šťastie ako ty,že mi pomôže.Ked mi nebude lepšie,tak sa objednám ku Kollárovej
-pre horatio-

ti-ti-na

horatio dakujem,v stredu sa chystám do Zámkov k lekárovi,určite sa pozriem.Ze som si to nevšimla zatiaľ,že ma to nenapadlo,pritom na POdzámskej dosť často prejdeme,lebo tade byva mužov príbuzný.Tu stránku som sa pozrela včera večer ked som prečítala tvoj príspevok a tom čaji.

horatio

jeden obchodik je fytovega, to je oproti socialnej poistovni, v takom polyfunkcnom dome, pri tom parkovisku a druhy je predajna BioVitae, ten sa zasa nachadza na Podzamskej ulici, blizko trhu, tiez je tam viacero obchodikov a firiem, vedla toho je tusim predajna vín - Matyšák. maju rozne druhy cajov na rozne problemy, ja mam oblubene prave tieto himalajske. skus si trebars o nich aj precitat popripade ti mozno aj v obchode este poradia. tu je ta stranka : www.everest-ayurveda.cz

ti-ti-na

horatio-kde si kúpila ten čaj v NZ?Je tam bioobchod?My chodíme do NZ často ale to neviem kde sa nachádza.Momentálne ja mám také problémy,že mi pichá,svrbí na čele,aj bolí,potom aj na temene hlavy,prejde to aj tam ako je krčná chrbtica,pichá alebo svrbí aj naramene aj na ruke aj dole na nohách len tam menej.Už som z toho zúfalá.Protihistaminové preparáty tabletky nepomôžu len čiastočne zmiernia.Doktor ma poslal na ORL,či tam nie je zostatok po prechladnutí,ale nič také.Pripomínala som mu neurologiu,no nič.Alebo na krv či niekde nie je zápal.Vraj to skôr bude len allergia.Na nejaký liek.Tak pondelok skusim nejaký termín k allergologovi.Je to takto strašné.Znervôznuje ma či nemám niečo vážne.Porobím doma všetko ale nie schuťou.Trápim sa a hrám sa akoby mi už nič nebolo pred detmi.Manžel zas hovorí je to zaujímavé že stále inde sa mi to ukáže.Ten čajík by som vyskusala lebo s krčnou chrbticou mám problémy,ale už aj bylinky pijem na všeličo,na ženské pr.na ukludneie...Taj som sa tešila že mi niekto konečne dáliek na to prejde to a bude normálny život.Kdeže!

horatio

no nakoniec mu robili rentgen krcnej chrbtice, lebo maval zavrate pri otacani hlavy, vraj tam ma nejake skratene svaly ci co, hlavne to vyplyva zo sedaveho zamestnania a dlheho soferovania. takze mu predpisala ortopedicky vankus, stoji okolo 30 eur, ale cele to mal preplatene, potom mu aj dala nejake lieky na uvolnenie svalstva, ale ked sme pozreli pribalovy letak, tak tam bola asi pol strana moznych neziaducich ucinkov od pomocovania az po neplodnost, tak tych liekov sa ani nedotkol. dala mu nejake navody na cviky, ma pravidelne cvicit a ja som mu este kupila v bio obchode himalajsky caj Gokshura - proti bolesti chrbta, kedze ten nema ziadne neziaduce ucinky a aj ja som ho volakedy pila a pomohol mi (no musi sa pit pravidelne), takze tak. spi na vankusi, pije cajik a sem-tam si zacvici, kedze je dost lenivy, k vacsiemu pohybu ho asi nedonutim:-)) ale nic ho uz neboli. mal to aj pred rokom, trvalo to asi tyzden, potom sa to nejako upravilo same, aj teraz by mu to preslo, ale mozno by sa mu to bolo opat vratilo, tak ho musim nutit k rovnemu drzaniu tela a pohybu. tak dufam, ze aj tebe sa vyriesia zdravotne problemy. drzim palce